VÍTĚZ 4. ŘADY TVOJÍ TVÁŘE: Koho porotci tipují? Překvapí vás nejen oni ve VIDEU

Aktualizováno 15.12.2017


Čtvrtá řada úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas vrcholí! Z jedenácti předešlých kol a osmi slavných soutěžících se do VELKÉHO FINÁLE probojovali čtyři z nich. Kdo se stane vítězem?

Porotci před sebou budou mít opravdu nelehký úkol...

tvoje tvář má známý hlas

 

Do FINÁLE Tvojí tváře se probojovala tato čtveřice: Jan Kopečný, Aneta Krejčíková, Jitka Boho a Berenika Kohoutová. Velký kus práce odvedli ale všichni soutěžící a nabídli tak pozoruhodná vystoupení. A i je uvidíte ve velkém finále dnes večer.

Zdroj: TV Nova


„Je to především zábavný pořad a tahle osmička soutěžících udělala maximum, všichni jeli na sto procent,“ nechal se slyšet jeden z porotců Aleš Háma, který vůbec nemá představu o tom, kdo by se mohl stát vítězem. Na druhou stranu vítěz druhé řady Tvojí tváře Jan Cina prozradil, že jistý tip má. S čím se svěřil? Dozvíte se v reportáži stejně jako to, jak se na finále připravoval sám moderátor Ondřej Sokol!

Zdroj: TV Nova


„Ona je to krásná holka, modelka, a najednou se ukáže, co všechno v ní je, přesně tohle mám na této soutěži strašně moc ráda, že známé tváře dokáže ukázat i v jiném světle, než jak je třeba známe,“ podělila se se svými pocity vítězka první řady Tváře Hana Holišová a zároveň prozradila, že největším překvapením se pro ni ve čtvrté řadě stala Jitka Boho.

Zdroj: TV Nova


Pěvěcký souboj finálové čtyřky tak bude bezesporu velmi zajímavý a napjatý do posledního momentu. Bavit vás budou i ostatní soutěžící, kteří zazpívají známé duety. A čeká na vás ještě další překvapení v podobě speciálního vystoupení vítězů předchozích řad Hany Holišové, Jana Ciny a Tatiany Vilhelmové, která zároveň usedne na křeslo hostujícího porotce. 
 

Finále soutěže Tvoje tvář má známý hlas sledujte již dnes, 18. listopadu 2017 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

KDO VYHRAJE TVÁŘ? Vítězové předchozích řad prozradili své tipy!
KDO VYHRAJE TVÁŘ? Vítězové předchozích řad prozradili své tipy!

VELKOLEPÉ FINÁLE Tvojí tváře bude ve znamení hvězd! Jaké písně zazní v sobotu večer?
VELKOLEPÉ FINÁLE Tvojí tváře bude ve znamení hvězd! Jaké písně zazní v sobotu večer?