NEJ HLÁŠKY poroty Tvojí tváře: Co udělá šťastnou Martu Jandovou a po kom má šestky Aneta Krejčíková?

Aktualizováno 13.12.2017


Po kom má šestky Aneta Krejčíková a co událá šťastnou Martu Jandovou? Tyto vtipné momenty semifinálového 11. dílu Tvojí tváře by vám rozhodně neměly ujít!

tvoje tvář má známý hlas

Hned na začátku semifinálového dílu byla potřeba třeba uvést diváky do situace: „To je jako v životě. Když jste dítě, tak máte pocit, že než dostanete občanku, tak vyhasne slunce, jak dlouho to trvá. Pak jste pár dní dospělí a pak je tu semifinále a už vyplňujete papíry do domova důchodců, nebo jako ve vztahu,“ přirovnal hned v úvodu cestu zábavnou show moderátor Ondřej Sokol. Pak úvaze ještě nasadil korunu, když dodal: „Zkrátka dnes naše osmička soutěžících vyplní rozvodové papíry a rozhodne se, která čtyřka dostane barák a děti a kdo bude platit alimenty!“


CELÝ 11. DÍL TVOJÍ TVÁŘE: Vzešla finálová čtveřice!
CELÝ 11. DÍL TVOJÍ TVÁŘE: Vzešla finálová čtveřice!


„Všichni zazpívali úplně krásně, “ ohodnotila výkon celého tria Maxián–Sokol–Finková hostující porotkyně Marta Jandová. „ I Sokol?“ Opáčil Janek Ledecký. „Sokol taky. Ono totiž jde o to, jak otevíráš pusu. Já třeba vyzývám mé publikum, když neumějí text, nebo když věděj, že blbě zpívaj, tak chci, aby aspoň otvírali pusu, ať to aspoň tak vypadá. A já jsem potom šťastná,“ uvedla na pravou míru Marta, která si show zkusila i jako soutěžící ve druhé řadě.


DOJEMNÉ! Účastníci Tvojí tváře připravili pro Sokola překvapení
DOJEMNÉ! Účastníci Tvojí tváře připravili pro Sokola překvapení


To ale zdaleka není vše. Marta Jandová si roli porotkyně opravdu užívala a nešetřila chválou, stejně jako při hodnocení výkonu Tomáše Matonohy, který vystřihl legendární ploužák Nothing Else Matters. „Já jsem velká rockerka, velký srdce tam bije a ten testosteron z tebe stříkal. Jestli dneska přijde tvoje žena, tak máte okamžitě další dítě,“ vykřikovala nadšeně.

Zdroj: TV Nova

A Ondřej Sokol se zase neudržel po výkonu bouřlivých Tokio Hotel: „Jako pardon. Poslechněte Machálková, vy tady máte ale bordel. To bysme si ale nerozuměli. My jsme slušnej pořad. Domluvili jsme se, že po desátý hodině žádný pánský návštěvy a že tady nebudete dělat bordel, opravdu, “ prohlásil Ondřej.„Já můžu bejt vtipnej a říct, že máš kožich ze seriálu Slovácko sa nesúdí, vlasy po Saskii Burešový i šestky, že jo, krásný. Ale ne, já řeknu, že to bylo fascinující vystoupení,“ rozplýval se při hodnocení Anety Krejčíkové Aleš Háma.

 

Na sestřih nejpovedenějších hlášek ze 11. dílu show Tvoje tvář má známý hlas se podívejte ve videu!


Nenechte si ujít závěrečný díl 4. řady show Tvoje tvář má známý hlas v sobotu 18. listopadu ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KONEC KARIÉRY? Jan Cina a Berenika Kohoutová mění profese. Budou se starat o budoucnost národa!
KONEC KARIÉRY? Jan Cina a Berenika Kohoutová mění profese. Budou se starat o budoucnost národa!

Maskéři nenechali nic náhodě: Která proměna 11. dílu Tváře je NEJ?
Maskéři nenechali nic náhodě: Která proměna 11. dílu Tváře je NEJ?

Barvy oblečení, hlášky i počet bodů: Dokážete odpovědět na všechny záludné otázky ohledně 11. dílu Tvojí tváře?
Barvy oblečení, hlášky i počet bodů: Dokážete odpovědět na všechny záludné otázky ohledně 11. dílu Tvojí tváře?

TV Nova