Kopečný jako Jackson: Velké problémy s maskou! Proč nemohl dostat nos krále popu? Důvod je bizarní

Aktualizováno 09.12.2017


Král popu – to bude opravdu tvrdý oříšek. Honza Kopečný už se v Tvojí tváři musel poprat s ledasčím, ale tentokrát to bude mít opravdu složité! Jak se mu podaří napodobit Michaela Jacksona?

tvoje tvář má známý hlas

Osmadvacetiletý muzikálový zpěvák, který je jedním z idolů čtvrté řady Tvojí tváře, je v předposledním díle show postaven před opravdu velkou výzvu! Michael Jackson, to je prostě legenda! Navíc jej předtím už v show Tvoje tvář má známý hlas ztvárňovali hned tři zpěváci...

Zdroj: TV Nova

Za sebou má Honza jistě několik bezesných nocí. Zvládne to stejně dobře jako Hana Holišová, Roman Vojtek a Milan Peroutka, kteří už krále popu v minulých řadách ztvárňovali? „Viděl jsem vlastně všechny tři podoby Michaela Jacksona a kolegové byli fantastičtí. Já jsem samozřejmě nechtěl zklamat a doufám, že se to číslo zařadí mezi ně,“ doufá Honza v dobrý konec.

Zdroj: TV Nova

„Napodobit Michaela Jacksona je prostě nereálný úkol, já jsem si myslel, že to nezvládnu,“ přiznal. A co plastické operace a zpěvákův pověstný nos? Musel kvůli němu Honza na plastiku? „ Byla tam určitá proměna brady, kterou on má specifickou. Zkoušeli jsme i nos, ale to jsme nakonec zavrhli, protože on má ten nos natolik štíhej a natolik vyumělkovanej, že to nejde udělat jako u běžného člověka. Možná by mi upadl při tančení, takže jsme ho pak nakonec nedali,“ prozradil. Celková proměna trvala opravdu několik hodin! Více Honza prozradil v rozhovoru.

 

Na vystoupení Honzy Kopečného se těšte už v sobotu 11. listopadu od 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Odhalení ze sobotní Tváře: Jan Kopečný jako legenda popu Michael Jackson! Povedla se proměna? FOTO
Odhalení ze sobotní Tváře: Jan Kopečný jako legenda popu Michael Jackson! Povedla se proměna? FOTO

TO V TV NEUVIDÍTE: Vášnivý polibek v zákulisí Tvojí tváře! Co prováděla Aneta Krejčíková v maskérně?
TO V TV NEUVIDÍTE: Vášnivý polibek v zákulisí Tvojí tváře! Co prováděla Aneta Krejčíková v maskérně?

Alkohol, nespoutané projevy a vzrušující jízda: Místo Dejdara řídila nácvik Tváře mnohem větší hvězda!
Alkohol, nespoutané projevy a vzrušující jízda: Místo Dejdara řídila nácvik Tváře mnohem větší hvězda!