VIDEO: Já jí vůbec nerozumím, ona je trochu postižená! Proč si David Gránský dobíral Jitku Boho?

Aktualizováno 27.11.2017


Jitka Boho a David Gránský – velká maska, dokonalá výprava a vystoupení bez chybičky, taková byla proměna v Montserrat Caballé a Freddieho Mercuryho. Po vystoupení byli všichni v naprostém údivu, nad Jitčiným vítězstvím nikdo nepochyboval! Jak se cítila před vystoupením?

tvoje tvář má známý hlas

David Gránský a Jitka Boho jako dva světoví umělci předvedli v devátém díle Tvojí tváře obrovské pozdvižení a po vystoupení byli všichni jako opaření. Jak probíhala spolupráce a proč se David Jitce smál? "Už jsme na sebe zvyklí, takže vše probíhalo v pořádku, ale dneska mi přijde Jitka hodně vtipná, protože má obří hlavu a malé tělo a včera na generálce to bylo naopak, to měla obrovské tělo a malinkatou hlavičku, tak doufám, že na pódiu nás nepřepadne nějaká úsměvná chvilka," komentuje David Gránský.

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ TVOJÍ TVÁŘE!
JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ TVOJÍ TVÁŘE!


Před vystoupením byli sice nervózní, ale dobrá nálada je rozhodně nepřešla. "Já jí vůbec nerozumím, ona je trochu postižená, když dělá tu Caballé a myslí si, že je sexy i v tomhle outfitu," vtipkoval na konto Jitky David Gránský. Podívejte se na video a pobavíte se určitě i vy! 

Zdroj: TV Nova


Tak to vidíte, jsou to zkrátka vtipálci! A už příští týden se Jitka promění v Aleshu Dixon a zazní song The Boy Does Nothing! Tak si to nenechte ujít a to v sobotu ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

TOP MOMENTY 9. dílu Tvojí tváře: Rotopedová jízda, televizní comeback i prase v náručí!
TOP MOMENTY 9. dílu Tvojí tváře: Rotopedová jízda, televizní comeback i prase v náručí!

Maskéři a jejich zlaté ručičky: Která proměna 9. dílu Tvojí tváře vás dostala nejvíc? HLASUJTE!
Maskéři a jejich zlaté ručičky: Která proměna 9. dílu Tvojí tváře vás dostala nejvíc? HLASUJTE!

Jitka Boho rozplakala porotu Tvojí tváře a podruhé vyhrála! Jaký song zazpívá příště?
Jitka Boho rozplakala porotu Tvojí tváře a podruhé vyhrála! Jaký song zazpívá příště?

soltes