POVEDNÉ PROMĚNY 6. dílu Tvojí tvaře: Která se vám líbila nejvíc? HLASUJTE!

Aktualizováno 07.11.2017

Tvoje tvář má známý hlas: Nej proměny 6. díl
Zdroj: TV Nova

Maskéři pracují na plné obrátky a dělají vše proto, aby výsledné proměny byly naprosto dokonalé! Která se vám v šestém díle Tvojí tváře líbila nejvíc? Hlasujte!

tvoje tvář má známý hlas


Aneta Krejčíková jako Lady Gaga: Born This Way

Jako by samotné interpretce z oka vypadla. Taky jste si tohle řekli, když se otevřely dveře výtahu? Maskéři a kostyméři si dali záležet a Aneta jako Lady Gaga vypadala naprosto božsky, souhlasíte?

Zdroj: TV Nova

Tomáš Matonoha jako Eruption: One Way Ticket

Světoznámý hit, na který se nezapomíná a jistě ho zná snad každý nazpaměť. Tomáš jako žena skvěle pobavil a v růžových šatech a se zlatou kabelkou vypadal skvěle. Líbilo se vám jeho ztvárnění?

 

Zdroj: TV Nova

Jan Kopečný jako My Chemical Romance: Welcome To The Black Parade

Nevíme, jak to ti maskéři dělají, ale pokaždé vypadá Honza jako skutečný interpret a pokaždé vypadá skvěle, máte stejný názor? Taky jste si mysleli, že se díváte na koncert My Chemical Romance? Honzovi tleskáme!

 

Zdroj: TV Nova

Dalibor Gondík jako Fitz and the Tantrums: Handclap

"Kluk z plakátu!" Takhle ohodnotil proměnu Aleš Háma. Povedené vystoupení, které Dalibor střihl jako by se nechumelilo, nadchlo nejen porotu, ale všechny v sále. Říkali jste si, jak je možné, že zvládnul tento song zazpívat i odtančit a na konci nebyl vůbec zadýchaný? My to taky nechápeme...

 

Zdroj: TV Nova

Berenika Kohoutová jako Charlie Chaplin: Non-sense Song

Charlie Chaplin - umělec, kterého zná každý. Málokdo ale věděl, že i on zpívá. Není se tak čemu divit, že Berenika měla s tímto číslem velké problémy, ale na celkovém vystoupení to na ní vůbec nebylo znát. Líbilo se vám její provedení?

 

Zdroj: TV Nova

Jan Maxián jako R. Kelly: I Believe I Can Fly

WOW! Tak to byl hodně silný zážitek, na který jistě jen tak nezapomenete. Honza nejen dokonale a do naprostého detailu ztvárnil toto vystoupení, ale vůbec na sobě nenechal znát handicap, se kterým se musel potýkat - měl totiž nemocné hlasivky! A tak se není čemu divit, že to byl právě on, který vyhrál 6. díl Tvojí tváře.

 

Zdroj: TV Nova

Jitka Boho jako Luis Fonsi ft. Daddy Yankee: Despacito (Adam Kraus)

Toto sexuálně nabité vystoupení, jak řekl prezident poroty Jakub Kohák, bylo neskutečné! JItka si na pomoc přivzala Adama Krause, tedy bratra Davida Krause, kterého diváci znají z první řady Tvojí tváře. Líbilo se vám vystoupení?

 

Zdroj: TV Nova

Leona Machálková jako Queen Latifah: When You´re Good To Mama

Dokonalá proměna, dokonalé herecké vystoupení a skvělá výprava. Leonu byste v této proměně hledali jen marně. Taky jste si mysleli, že to není Leona ale skutečná Queen Latifah? Maskérům tleskáme!

 

Zdroj: TV Nova

A která proměna se vám líbila nejvíc? HLASUJTE!

 


 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Podívejte se na JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Tvojí tváře: Krejčíková jako Gaga uchvátila, dokonalé Despacito a šokující Matonoha

GRATULUJEME! V šestém díle Tvojí tváře šokoval výhrou Jan Maxian. Příště bude Nicky Minaj. Víme, co zazpívá!

soltes

„Lekal jsem se sám sebe!“ Roman Zach ukázal, co skrýval pod kostýmem