HŘÍŠNÉ KŘIVKY pěvecké hvězdy: Svůdná Anna Slováčková nahá na masáži! FOTO

Aktualizováno 25.10.2017


Krásná plavovlasá zpěvačka je poslední dobou v jednom kole. Finalistka druhé řady Tvojí tváře předvádí své pěvecké a herecké umění na prknech Hybernie a v nováckém seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. To vše ji extrémně vyčerpává, a proto se svěřila do rukou zkušené masérky. Podívejte se!

tvoje tvář má známý hlas

Do vínku jí byl dán velký talent, vlastně pro umělecký život byla předurčena ještě dříve, než se narodila. Pochází totiž z uměleckých kruhů. Její matkou je česká herečka Dagmar Patrasová a otcem český saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Dokonce i její prarodiče byli muzikanti. Dědeček Karel byl profesorem AMU a sólovým harfenistou České filharmonie, babička Věra byla zpěvačkou filharmonického sboru.


Blonďatá diva je momentálně pořádně zaneprázdněná. Divadlo, seriál a kapela, to dá pořádně zabrat. Prozradila, kolik toho během jednoho dne musí stihnout. „Poslední dva měsíce vypadají tak, že vstanu, jedu točit Ordinaci, potom jdu zkoušet do divadla. Tam jsem půl dne a potom přebíhám do dalšího divadla, kde jsem druhý půlden a potom přebíhám na zkoušky s kapelou. A když nejsem náhodou hodně unavená, což jsem teď neustále, tak se snažím cvičit," prozradila pohledná Anička.
Zdroj: Profimedia

Proto ji reportérka Adriana Šoltésová vzala na masáž, na kterou kráska přijela rovnou z divadelních zkoušek. Ač přepracovaná, časově vytížená, nevyspalá, nenamalovaná, bez dokonalých líčidel a šminek, byla i přes to půvabná. Odhodila šaty a předvedla v plné kráse své křivky, ukázala všechna svá tetování a samozřejmě i další věci.
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Kdyby se uděloval titul nejkrásnější česká zpěvačka, Anička Slováčková by patřila mezi adeptky na umístění na předních příčkách. Také na masáži zářila a vypadala božsky. A když k tomu předvedla i své dokonalé nohy, mohla jí nejen reportérka jen závidět.
Zdroj: Profimedia

Anna je prostě krásná žena, která se pyšní dokonalým tělem. A právě to, že si pečlivě hlídá a udržuje figuru, je vidět na první pohled. Přesvědčte se sami.


ČTĚTE TAKÉ:

PŘIROZENĚ KRÁSNÁ: Nestíháte? Anička Slováčková vám ukáže, jak vypadat úžasně i bez make-upu!
PŘIROZENĚ KRÁSNÁ: Nestíháte? Anička Slováčková vám ukáže, jak vypadat úžasně i bez make-upu!

Tetování hvězd Tvojí tváře: Kdo má nejpovedenější kérku? Hlasujte!
Tetování hvězd Tvojí tváře: Kdo má nejpovedenější kérku? Hlasujte!

FOTO: Aničku Slováčkovou zradilo oblečení! Ukázala tetování na choulostivém místě
FOTO: Aničku Slováčkovou zradilo oblečení! Ukázala tetování na choulostivém místě

 

Maci/Aso TV Nova