PŘIROZENĚ KRÁSNÁ: Nestíháte? Anička Slováčková vám ukáže, jak vypadat úžasně i bez make-upu!

Aktualizováno 10.07.2018

Anna Slováčková
Zdroj: Profimedia

Anička je známá tím, že se nebojí experimentovat s barvami, avšak tentokrát tomu bylo jinak. Krásná diva se totiž nemá za co stydět. A i bez tlusté vrstvy líčidel je kouzelná!

Vyjít ven bez make upu? Pro mnoho lidí naprosto nemyslitelná věc. Přitom přirozený vzhled je poslední dobou velkým hitem, což dokazuje i to, že svou nenalíčenou tvář už odhalila řada zahraničních i českých celebrit. Odvahu to vyzkoušet postupně sbírají i „obyčejné“ ženy, které bez líčení často nevyšly ani do obchodu přes ulici. Tento trend se zalíbil i české plavovlasé krásce Aničce Slováčkové!

Zdroj: Profimedia / instagram

Ta je proslulá, že se nikdy nebála experimentovat. Na společenské akce zásadně chodila s dokonalým make-upem. Fialové vlasy, modrá rtěnka, vrstva líčidel a všechno jí slušelo. Ve skutečnosti ho ale nepotřebuje. Na první čtenou zkoušku muzikálu IAGO přišla bez šminek!
Zdroj: Profimedia

Snad budou fanoušci vídat její tvář, která postrádá jakékoliv stopy po dekorativní kosmetice, častěji, nejen na zkouškách muzikálu Janka Ledeckého. Zde se potkává se svými kolegy z Tvojí tváře. A to konkrétně s Milanem Peroutkou a Davidem Gránským.

MALÁ A KRÁSNÁ NEZBEDA! Anička Slováčková se dělí o postel se dvěma vetřelci! Který je víc roztomilý?
MALÁ A KRÁSNÁ NEZBEDA! Anička Slováčková se dělí o postel se dvěma vetřelci! Který je víc roztomilý?


Tetování hvězd Tvojí tváře: Kdo má nejpovedenější kérku? Hlasujte!
Tetování hvězd Tvojí tváře: Kdo má nejpovedenější kérku? Hlasujte!FOTO: Aničku Slováčkovou zradilo oblečení! Ukázala tetování na choulostivém místě
FOTO: Aničku Slováčkovou zradilo oblečení! Ukázala tetování na choulostivém místě

 

Maci/nova.cz

„Lekal jsem se sám sebe!“ Roman Zach ukázal, co skrýval pod kostýmem