MALÁ A KRÁSNÁ NEZBEDA! Anička Slováčková se dělí o postel se dvěma vetřelci! Který je víc roztomilý?

Aktualizováno 11.09.2017

Anna Slováčková - 3
Zdroj: Profimedia

Než se Filip, přítel krásné Anny Slováčkové, dostane do postele ke své lásce, dá mu to trochu práce. O místo totiž musí bojovat s tímto roztomilým kočičákem Alexem! A že v něm má těžkou konkurenci je jasná věc. Alexovým očičkám by podlehla každá žena. Tenhle nerovný boj má jasného vítěze.

Během uplynulých dní mohli diváci krásnou dceru Dády Patrasové a Felixe Slováčka potkat všude, kde se něco děje. Na tiskové konferenci Novy se představila jako nová posila seriáluOrdinace v růžové zahradě 2, bude hrát v muzikálu Krysař Daniela Landy a také hlavní ženskou roli v muzikálu Iago Janka Ledeckého. Na scéně ji uškrtí Othello jako Desdemonu. A to vše díky účasti ve druhé řadě famózní televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Zdá se, že momentálně se jí po pracovní stránce daří nádherně! Nezanedbává však svůj soukromý život?

Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Rozhodně ne, Anička a její přítel Filip, kterého se dlouhou dobu snažila uchránit před zraky médií, vypadají jako dvě zamilované hrdličky. O svém vztahu dává zpěvačka vědět na sociálních sítích, kde se už pochlubila například krásnou kyticí a nebo zamilovanými popiskami u fotek. Neustále usměvavá blondýnka prožívá snad nejlepší měsíce svého života. I když se mladý Filip musí smířit s tím, že jeho přítelkyně má občas v posteli jiného!
Zdroj: Profimedia

Ale řeč není o chlapovi, nýbrž o kocourovi Alexovi, který s Aničkou pochopitelně bydlí a spí v jedné posteli. Pocit živočišného tepla je prostě neocenitelný. A kdo vítězí? Jasná remíza.
Zdroj: Instagram

Diváci se na Annu budou moc těšit již v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2! Zde si zahraje sestřičku Radku, která je mladá, půvabná, ale krása, kterou oplývá navenek, jí chybí uvnitř. Radka je novou posilou sesterny kamenické chirurgie, její kolegyně to s ní ale nebudou mít jednoduché!

SVĚT PODLE ANNY. To je to jediné, na čem v Tvojí tváři záleží! Zkušená Slováčková zaučovala nováčka Kopečného
SVĚT PODLE ANNY. To je to jediné, na čem v Tvojí tváři záleží! Zkušená Slováčková zaučovala nováčka Kopečného


Nová potvora v Ordinaci: Sestřička Radka rozproudí emoce, bude to mrcha! Ale...
Nová potvora v Ordinaci: Sestřička Radka rozproudí emoce, bude to mrcha! Ale...


FOTO: Aničku Slováčkovou zradilo oblečení! Ukázala tetování na choulostivém místě
FOTO: Aničku Slováčkovou zradilo oblečení! Ukázala tetování na choulostivém místě

 

Maci

„Lekal jsem se sám sebe!“ Roman Zach ukázal, co skrýval pod kostýmem