MÁ PRO NĚ SLABOST? Tomáš Matonoha chce v Tvojí tváři předvádět jen korpulentní zpěvačky!

Aktualizováno 04.09.2017


Herec a moderátor Tomáš Matonoha prozradil, koho by si v show Tvoje tvář rád vylosoval. Udivil hlavně odpovědí, proč se chce převlékat jedině za silnější dámy.

Jedním z nových soutěžících čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas bude také oblíbený moderátor Tomáš Matonoha. V soutěži se bude každou sobotu převtělovat do známých pěveckých hvězd. Jak se představitel Tomáše Pacovského ze seriálu Comeback připravuje na ženské role?

 

Zdroj: TV Nova

„Jestli budu dělat ženu, záleží hlavně na tom, jakou. Protože není žena jako žena. Jestli budu dělat nějakou drobnou subtilní a nebo naopak třeba nějakou Ellu Fitzgerald. Ony jsou výhodné v tom, že se to všechno schová za ty ženské a dámské přednosti. Tak doufám, že nedostanu nějakou hubenou. To bych musel asi hodně zatnout břicho," říká herec.

Zdroj: TV Nova

O tom, jak složité je ztvárňovat některé zpěvačky, by mohli mnozí soutěžící z minulých řad vyprávět. Někteří se kvůli tomu museli holit a depilovat na místech, kde to nikdy nedělali, nebo se naučit chodit, v horším případě tančit, na podpatcích. Dělat ženy je prostě náročné!

Zdroj: Archiv TV Nova

Pokud si Tomáš v některém díle nové řady vylosuje ženu, bude to mít těžké. Určitě to však nakonec bude velmi zábavná podívaná!

 

Moderátor zábavné soutěžní show Co na to Češi také prozradil, koho by v Tvojí tváři rád ztvárnil. Podívejte se na video.

 

Show Tvoje tvář má známý hlas budete moci sledovat poprvé už 2. září!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

POZOR: 4. řada show Tvoje tvář má známý hlas v novém čase! 
POZOR: 4. řada show Tvoje tvář má známý hlas v novém čase! 

Komplikace u soutěžících Tvojí tváře: Dalibor Gondík si neví rady a Matonoha se raději nechce vidět!
Komplikace u soutěžících Tvojí tváře: Dalibor Gondík si neví rady a Matonoha se raději nechce vidět!

TO NENÍ LEGRACE... Tomáš Matonoha prozradil, kvůli čemu ho málem vyhodili ze školy. Teď s tím asi narazí
TO NENÍ LEGRACE... Tomáš Matonoha prozradil, kvůli čemu ho málem vyhodili ze školy. Teď s tím asi narazí

TV Nova