BOLESTNÉ PROCITNUTÍ Jana Maxiána: Nevím, jak si v Tváři poradí s mým živočišným kožíškem!

Aktualizováno 04.09.2017


Soutěžící čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas Jan Maxián se potýká s komplikací. Neví si rady, jestli si maskéři poradí s jeho kožíškem. Proč takové obavy?

Soutěžící čtvrté řady Tvojí tváře budou každý týden ztvárňovat známou českou či zahraniční star. Stejně tak tomu bude i u Jana Maxiána, kterému vrtá hlavou jedna zásadní věc. Co se stane, až bude dělat ženy? Bude se muset oholit! Ale poradí si s tím maskéři? "Pokud budu dělat ženu, která bude málo oděná, tak já mám takový přirozený živočišný kožíšek, který by byl potřeba sundat. Takže buď to bude bolet, nebo nevím, protože jsem to ještě zatím nezažil. No, máte to holky těžké," svěřil se sympatický Honza.

Zdroj: Nova.cz

Jak se na tutu těžkou roli připravuje? A těší se na případnou roli ženy? "Těším se na tuhle roli jako na jakoukoliv jinou, protože nevím, co mě čeká, tak se na to nemůžu nějakým způsobem připravovat nebo těšit. Člověk si říká, co by všechno mohl dělat, ale v tomto pořadu může člověk dělat úplně cokoliv. Kromě psa nebo židle, si myslím, že to může být jakákoliv záležitost. Takže příprava maximálně psychická," dodává zpěvák.

 


Je nějaký interpret, kterého by si chtěl střihnout? I to prozradil ve videu! Podívejte se! A nezapomeňte! Čtvrtá řada show Tvoje tvář má známý hlas startuje na obrazovkách televize Nova v sobotou 2. září ve 20:20!

 

POZOR: 4. řada show Tvoje tvář má známý hlas v novém čase! 
POZOR: 4. řada show Tvoje tvář má známý hlas v novém čase! 

VIDEO: Kam chodí Anička Slováčková na party a co potom nesmí chybět v její kabelce? Budete se divit!
VIDEO: Kam chodí Anička Slováčková na party a co potom nesmí chybět v její kabelce? Budete se divit!

aso Nova.cz