Dalibor Gondík prozradil, jaká je jeho nejoblíbenější póza. Ale tou asi nikoho neohromí...

Aktualizováno 03.09.2017


Dalibor Gondík, soutěžící čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas, v tom má jasno! Během rozhovoru ukázal, jaká je jeho nejoblíbenější póza během focení. Proč ji ale nikdo nechce?

Každý ze soutěžících Tvojí tváře musí projít focením. Neunikl mu ani Dalibor Gondík, pro kterého nejsou pózy před fotoaparátem příliš oblíbené. „Když člověk fotí s příjemným fotografem, tak je to zábava. Byl připravený, nechtěl toho po mně moc, těch obličejů taky moc ne, ale abych byl upřímný, tak jako chlap to úplně nevyhledávám,“ svěřil se herec.

 

Jelikož je Dalibor ostřílený herec, který během své kariéry prošel řadou focení, i on má svou oblíbenou pózu, se kterou má ale velké komplikace: nikdo o ni totiž nemá zájem! „Já bych se nejraději neusmíval, jenže vždycky ten fotograf říká, ať se  usměju. Ale moje oblíbená póza by byla bez úsměvu, ale o tu nemá nikdo zájem,“ dodává Dalibor.

Zdroj: TV Nova

Jak tedy ona póza vypadá? Ukázal ji na kameru, a vy ji tak můžete vidět ve videu! A nezapomeňte! Čtvrtá řada show Tvoje tvář má známý hlas startuje na obrazovkách televize Nova už v sobotu 2. září ve 20:20!

 

POZOR: 4. řada show Tvoje tvář má známý hlas v novém čase! 
POZOR: 4. řada show Tvoje tvář má známý hlas v novém čase! 

VIDEO: Kam chodí Anička Slováčková na party a co potom nesmí chybět v její kabelce? Budete se divit!
VIDEO: Kam chodí Anička Slováčková na party a co potom nesmí chybět v její kabelce? Budete se divit!