KONEČNĚ JASNO! Milan Peroutka prozradil, jak to má s dívkou z divadla. Láska, nebo něco jiného?

Aktualizováno 03.09.2017


Oblíbenec z Tvojí tváře Milan Peroutka konečně oficiálně promluvil o dívce, se kterou před nedávnem vyrazil do divadla. Jde o novou lásku, nebo je všechno úplně jinak? Podívejte se na VIDEO!

Zpěvák a seriálový a muzikálový herec Milan Peroutka dorazil na tiskovou konferenci televize Nova v dobré náladě. Toho využila jedna z reportérek a Milana vyzpovídala. Kromě představení nového klipu Sofie, který před pár týdny vypustil do světa, se rozpovídal i o tom, kdo je tajemná tmavovláska, která ho doprovázela do divadla. Konečně odhalil to, co zajímá většinu jeho fanynek!

PŘISTIŽENI: Milan Peroutka v doprovodu krásné brunetky! Nová láska?
PŘISTIŽENI: Milan Peroutka v doprovodu krásné brunetky! Nová láska?

„My jsme schválně přišli o hodinu později! Dívka z divadla je moje hodně blízká osoba teď, ale nejsme v té partnerské rovině,“ říká Milan. Zda se spolu do této roviny dostanou, ukáže čas. Milan je totiž hodně vytížený a právě to může být uskalí nově vznikajícího vztahu. Kromě nahrávání s kapelou, natáčí nové klipy, píše písně, zkouší muzikálová představení a bude hrát v jednom z oblíbených nováckých seriálů!

Zdroj: Profimedia

Známý sympaťák zazářil ve třetí řadě showTvoje tvář má známý hlas, ve které se umístil na krásném druhém místě. Na obrazovky televize Nova vtrhne znovu, a to ve zcela jiné roli, v nové výzvě – diváci ho uvidí v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 coby mladého medika Jonáše v nových dílech po prázdninách. A že se mají na co těšit!

Zdroj: Archiv TV Nova

 

Start třinácté sezóny Ordinace v růžové zahradě 2 si nenechte ujít 22. 8. ve 20:20 na Nově!

 

Podívejte se, co všechno o tajemné dívce Milan ve videu prozradil.

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

UŽ BRZO! Jak tráví léto Milan Peroutka? Od osmi let dělá jednu zvláštní věc!
UŽ BRZO! Jak tráví léto Milan Peroutka? Od osmi let dělá jednu zvláštní věc!

MILAN PEROUTKA NEZAHÁLÍ: Vydává nový singl! Podívejte se na něj ve světové premiéře
MILAN PEROUTKA NEZAHÁLÍ: Vydává nový singl! Podívejte se na něj ve světové premiéře

Nova.cz