Osazenstvo 4. řady Tváře je kompletní: Kromě Tomáše Matonohy okouzlí diváky i člen skupiny Nightwork!

Aktualizováno 01.09.2017

Tomáš Matonoha
Zdroj: TV Nova

Televize Nova odhalila poslední tři jména čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Jedinečnými výkony vás pobaví Tomáš Matonoha, člen kapely Nightwork nebo známý muzikálový herec.

Jitka Boho, Leona Machálkova, Berenika Kohoutová, Aneta Krejčíková, Dalibor Gondík – to byly doposud odhalená jména účastníků čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas.


NOVINKA v Tvojí tváři: Soutěžící bude trénovat nový kouč! Slavný herec v nové roli vás dostane

 

K této pětce se přidá také Tomáš Matonoha, kterého diváci znají ze soutěžní show Co na to Češi a také jako jedinečného Tomiho Paciho ze seriálu Comeback.  „Mě už oslovili jednou, ale v té době jsem nemohl, takže mám z toho dvakrát větší radost,“ sdělil Tomáš.

Zdroj: TV Nova

Jako třetí muž se ve 4. řadě objeví muzikálový herec Jan Kopečný. „Já mám z toho velkou radost, protože to je pro mě obrovská zodpovědnost, ale těším se na to, protože já jsem vždycky zkoušel třeba v muzikálech určité role, na které jsem měl třeba dva až tři měsíce času si to připravit, ale teď na to mám týden, takže toho se trošku obávám, ale těším se,“ prozradil Jan Kopečný.

 

Zdroj: TV Nova

A posledním účastníkem a zároveň také čtvrtým mužem v rámci této řady bude člen kapely Nightwork Jan Maxián „Samozřejmě, že se těším, ale je to věc hodně neobvyklá a člověk v tomto pořadu může začít něco, co by jen tak během tří měsíců v divadle nebo ve filmu nezažil,“ okomentoval svou účast v show Jan Maxián.

Zdroj: TV Nova

Na fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas se můžete těšit už v sobotu 2. září. Bude jedním z hlavních taháků podzimní sezony televize Nova.

 

VELKÁ ZMĚNA: Porota Tvojí tváře jde do 4. řady v novém složení! Kdo bude ten uprostřed?

 

VIDEO: Ten v tom má jasno! Dalibor Gondík má v Tvojí tváři jedno velké přání. Koho by chtěl ztvárňovat všech 12 dílů?
VIDEO: Ten v tom má jasno! Dalibor Gondík má v Tvojí tváři jedno velké přání. Koho by chtěl ztvárňovat všech 12 dílů?

Tajemné příjmení Jitky Boho z Tvojí tváře: Nejedná se o žádné umělecké jméno! Jak to tedy je?
Tajemné příjmení Jitky Boho z Tvojí tváře: Nejedná se o žádné umělecké jméno! Jak to tedy je?

Nova.cz

Ján Jackuliak pod palbou otázek: Jak dobře zná Bruna Marse?