Tajemné příjmení Jitky Boho z Tvojí tváře: Nejedná se o žádné umělecké jméno! Jak to tedy je?

Aktualizováno 27.08.2017

Jitka Boho Válková - 3
Zdroj: Profimedia / instagram

Zpěvačka Jitka Boho se stala jednou ze soutěžících čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Říkali jste si, že je její příjmení umělecké? Jste na omylu! Jak to tedy ve skutečnosti je?

Jitku Boho jistě znáte ze soutěže krásy, kterou v roce 2010 vyhrála. Tehdy jí bylo pouhých 18 let. V tom samém roce se rozhodla, že se nebude věnovat jenom modelingu, ale také zpěvu a se studentskou kapelou Spirit Rock vystupovala na různých akcích.

 

Za svobodna se jmenovala Válková. Narodila se ve vesnici Nárameč, která leží v okrese Třebíč. Poté, co v soutěži krásy vyhrála, přerušila na rok a půl studium na gymnáziu.


Ke studiu se však vrátila a v roce 2013 složila maturitní zkoušku. Poté začala studovat na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy obor Biologie a geologie. I přesto, že je Jitce pouhých 25 let, stihla toho už opravdu hodně. V současné době je vdaná a s manželem Lukášem vychovává dceru Rozálii, která se narodila 29. listopadu 2015.

Zdroj: Instagram


A proč je právě Jitka Boho? Je to jednoduché. Našla si přítele, který má toto originální příjmení a poté, co zjistila, že je on ten pravý, tak nosí jeho příjmení i ona. A tak se z Jitky Válkové stala Jitka Boho, kterou budete pravidelně sledovat na obrazovkách TV Nova ve čtvrté řadě show Tvoje tvář má známý hlas.

 

Díky Tvojí tváři si Leona Machálková splnila svůj sen! Co tím konkrétně měla na mysli?
Díky Tvojí tváři si Leona Machálková splnila svůj sen! Co tím konkrétně měla na mysli?

KOMPLIKACE: Jitka Boho řeší před natáčením Tvojí tváře zásadní problém! Zvládne to?
KOMPLIKACE: Jitka Boho řeší před natáčením Tvojí tváře zásadní problém! Zvládne to?

aso TV Nova

„Lekal jsem se sám sebe!“ Roman Zach ukázal, co skrýval pod kostýmem