FOTO: Anička Slováčková razantně změnila image! 

Aktualizováno 10.07.2018

Anna Slováčková
Zdroj: Instagram

To je pořádný šok! Anna Julie Slováčková, talentovaná umělkyně a účastnice zábavné show Tvoje tvář má známý hlas, se toho doopravdy nebojí! Nejen na pódiu, ale ani v kadeřnictví. Podívejte se, jaký neskutečný účes zvolila na začátek léta.

Je hovorná, přemýšlivá a hvězdné manýry se jí vyhýbají obloukem. Pro umělecký život byla předurčena ještě dříve, než se narodila – její matka je herečka Dagmar Patrasová a otec saxofonista a hudební skladatel Felix Slováček. Skvěle zpívá a je také šikovná tanečnice. Jediné, co krásná Anička postrádá v životopise, jsou filmová plátna. Hlavně proto, že se věnuje zejména divadlu.

Anička s Davidem Gránským

Zdroj: Instagram


Ani v létě se sympatická plavovláska nezastaví. Připravuje se na premiéru muzikálů Krysař v Divadle Kalich a IAGO v Hybernii. Při nacvičování IAGA se potkává se svými kolegy ze zábavné televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Konkrétně s Jankem Ledeckým, Davidem Gránským a Milanem Peroutkou. Naposledy jste ji mohli vidět v inscenaci Kapky medu pro Verunku na hradě Loket. Působí jako slušná a spořádaná mladá umělkyně, ale co by to bylo za divu, kdyby nebyla extravagantní a bála se experimentovat?

Bobovačka s Aničkou Slováčkovou: Po dovádění prozradila tajné informace ze soukromí!
Bobovačka s Aničkou Slováčkovou: Po dovádění prozradila tajné informace ze soukromí!

Anička přivodila všem pořádný šok! Avšak na kráse jí to neubralo

Zdroj: Instagram


Změny image se Anička rozhodně nebojí! Na svém instagramovém profilu se pochlubila novým vlasovým stylingem. Své krásné zlatavé kadeře vyměnila za modro-fialovou barvu! Říkáte si, že Aničku tahle barevná kombinace nevystihuje? Tak to jste na omylu! Všeobecně bývá fialová pokládána za barvu naděje a je známá jako barva divokých večírků a bujarých oslav. Naopak modrá značí důvěru, věrnost, umírněnost a moc. Zároveň z anglického idiomu „Cítit se modře“ značí smutek.
 

Tak jak se vám Anička líbí s novou barvou vlasů? Stává se z Anny Slováčkové „Anna Fialová“?

ÚČASTNICE TVOJÍ TVÁŘE Anička Slováčková v rukou maséra: To je pohled pro bohy!
ÚČASTNICE TVOJÍ TVÁŘE Anička Slováčková v rukou maséra: To je pohled pro bohy!


Anička Slováčková na koncertu Tvojí tváře: Tak smutnou ji ještě nikdo neviděl! Teď prozradila, co se jí stalo
Anička Slováčková na koncertu Tvojí tváře: Tak smutnou ji ještě nikdo neviděl! Teď prozradila, co se jí stalo

 

TV Nova

Ján Jackuliak pod palbou otázek: Jak dobře zná Bruna Marse?