Anička Slováčková na koncertu Tvojí tváře: Tak smutnou ji ještě nikdo neviděl! Teď prozradila, co se jí stalo

Aktualizováno 15.07.2017


Anička Slováčková nechyběla v O2 aréně během dvojkoncertu show Tvoje tvář má známý hlas. Znovu se proměnila do Lany Del Rey a během vystoupením nikdo ani nedutal. Jak si celou show užila?

Anička Slováčková, účastnice druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas, se divákům opět představila jako Lana Del Rey. Jaké byly její pocity těsně po prvním vystoupení? „Tak určitě pocity jako štěstí a taky smíšené pocity z toho, že lidi doopravdy přišli a že O2 aréna je opravdu vyprodaná. Přišli si nás poslechnout a je to fakt krásné. Byla jsem strašně smutná, že to uběhlo strašně rychle. Nervy a adrenalin to udělaly ještě tak, že člověk přišel na to pódium a najednou to bylo za pět sekund pryč, takže jsem si výstup moc užila," sdělila Anička.

Zdroj: TV Nova

S nacvičováním neměla žádné komplikace a stačila pouze jedna zkouška, víc nebyla potřeba. „Šlo to v podstatě samo od sebe a v žádná extra příprava nebyla, jenom jsme si to projeli v pátek v O2 areně a to je všechno. Já v tom nemám žádnou choreografii, bylo to jenom o textu a o hudbě, takže pro mě pohoda," dodává herečka.

 

Zdroj: TV Nova

Anička Slováčková momentálně nacvičuje nový muzikál, a to společně s Davidem Gránským a Milanem Peroutkou. Kromě toho se také rozpovídala o tom, kde ji můžete v brzké době vidět a co chystá na léto. Více ve videu!

NAPĚTÍ NA KONCERTU TVOJÍ TVÁŘE: Hana Holišová v obavách. Na pódium si chtěla vzít kýbl!
NAPĚTÍ NA KONCERTU TVOJÍ TVÁŘE: Hana Holišová v obavách. Na pódium si chtěla vzít kýbl!

TO MUSELO BOLET: Adam Mišík znovu v kůži Miley Cyrus! Jaký měl problém s rozkrokem?
TO MUSELO BOLET: Adam Mišík znovu v kůži Miley Cyrus! Jaký měl problém s rozkrokem?

Nova.cz