EXKLUZIVNĚ V PŘEDPREMIÉŘE: Markéta Konvičková v novém videoklipu vyrazila dech. Ostříhala si vlasy a dekolt padl až k pupíku!

Aktualizováno 30.06.2017


Markéta Konvičková po konci show Tvoje tvář má známý hlas nezahálí! Videoklip k písni Teď už vím odhalila dnes exkluzivně na Nově. Ostříhala si kvůli jeho natáčení dokonce svou bujnou hřívu!

tvoje tvář má známý hlas

Dvaadvacetiletá Markéta Konvičková, které přátelé neřeknou jinak než Konev, je momentálně v jednom kole. Nejmladší účastnice zábavné show Tvoje tvář má známý hlas se před mnoha lety probojovala do TOP10 Česko Slovenské SuperStar a nyní v Tváři skončila třetí. Díky štěstí, které jí přinesla loterie, se vám mohla předvést jako největší sex-bomby a ikony světové hudby. Avšak ani po konci show si neoddechne a program má pořádně nabitý! Milovnice soulu a RnB nelenila a hned se pustila do natáčení nového klipu.

Zdroj: Instagram

Vytvořila jej společně se svojí nejlepší přítelkyní Eliškou Mrázkovou a slovenským rapperem Suverenem. Všechny tři pojí láska k hudbě a klidu, všichni tři také věří v duchovno. Společně vymysleli a zrealizovali videoklip, kde se Markéta mstí svému příteli za neopětovanou lásku. A jak u ní bývá zvykem, vypadá při tom jako sexy dračice! Ve skutečnosti ale netrpí jako její postava, kterou hraje v klipu. Její láska je opětovaná přítelem Reném. „Je hezký, hodný a milující,“ prozradila třinecká diva.
Zdroj: Instagram

Do klipu si pozvala vítěze ankety Muž roku 2016 a také se kvůli němu ostříhala! Všichni si ji pamatují jako dlouhovlasou a rozvířenou lvici, to je ale minulost. „Chtěla jsem změnit image,“ okomentovala těžké rozhodnutí. „A tak jsem řekla: Ustřihněte to!“ shrnula, jak probíhal zásadní krok. „Pokud ten klip nebude úspěšný, tak jsem se stříhala úplně zbytečně!“ rozesmála se s nadhledem. Na otázku, zda toho lituje, v klidu odpověděla „Alespoň ze mě nebude téct jako z konve!
Zdroj: TV Nova

Podívejte se nyní exkluzivně na předpremiéru klipu TEĎ UŽ VÍM!
Zdroj:Nova.cz

 

Oficiální premiéra bude v 19:00 na YouTube a od 19:30 se můžete těšit na Livestream u Markéty na facebookovém profilu.

 

A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Na koho se těšit? To se dozvíte ZDE! A v síti Ticketportal jsou lístky k dispozici už od 790 Kč! A to není všechno! Na Den dětí bude speciální akce, kdy při koupi dvou lístků zaplatíte pouze jeden!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDÍTE HO? Hvězda Tvojí tváře v Kriminálce Anděl! Poznali jste ho? Za 10 let se hodně změnil...

BUDE SVATBA! Markéta Konvičková prozradila detaily veselky. Už je za dveřmi!

Nova.cz