Drsné chvíle před natáčením Tvojí tváře: Co vše musí zvládnout soutěžící a jak to vypadá v zákulisí? Budete zírat!

Aktualizováno 21.05.2017


Stres, nervozita a bušení srdce - takové jsou pocity soutěžících z show Tvoje tvář má známý hlas těsně před vystoupením. Nejdříve ale musí každý z nich projít složitou proměnou. Kam směřují jejich kroky? To pro vás zjišťovala reportérka Adriana Šoltésová, která vás teď provede zákulisím!

Než osmička soutěžících vystoupí na pódiu show Tvoje tvář má známý hlas, musí zvládnout několik důležitých kroků, bez kterých by se zkrátka žádné vystoupení neobešlo.

Zdroj: TV Nova

Tím prvním krokem je samozřejmě maskérna, ve které jsou soutěžící i několik hodin, záleží podle toho, jak hodně náročnou mají proměnu. 

 

Zdroj: TV Nova

Jakmile je potřeba speciální make up, např. přidělání náhradního nosu nebo rovnou celé tváře či změna barvy pleti, putují za uměleckým maskérem. 

 

Zdroj: TV Nova

A předposlední krok je kostymérna. Jakmile jsou připraveni, jdou se ještě vyfotit, aby skvělá práce maskérů byla zaznamenána. A potom už se jede rovnou na věc. Jak to vypadá těsně před vystoupením? Podívejte se na video! A nenechte si ují další díl show Tvoje tvář má známý hlas a to zítra ve 20:20 na Nově!

 

Zdroj: TV Nova

A nezapomeňte! Lístky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

VIDEO: Nepřítel Milana Peroutky v Tváři? Objevil, že jen hopsáním ho rozhodně neporazí

VIDEO: Psí plasťák Martin Dejdar prozradil, co to má na hlavě. Z toho vám bude šoufl!

Nova.cz