Ondřej Ruml si jako dračice Anastacia odnesl vítězství!

Aktualizováno 13.05.2017

Tvoje tvář má známý hlas: Vítěz 8. díl
Zdroj: TV Nova

Zdá se, že Ondřej si proměny v ženu doslova užívá a ani osmý díl nebyl výjimkou. Ondra se tentokrát představil jako dračice Anastacia a za svůj bravůrní pěvecký i herecký výkon si odnesl své první vítězství v Tvojí tváři.

tvoje tvář má známý hlas

 

CELÝ OSMÝ DÍL TVOJÍ TVÁŘE SLEDUJTE ZDE ♦

 

 

Zatímco v sedmém díle Tvojí tváře se Ondřej divákům představil jako černošský zpěvák Seal, v dnešním díle roztančil diváky jako americká zpěvačka s příznačně chraplavým hlasem, Anastacia. Zpěvák opět ukázal, že se dokáže poprat s každou výzvou.

Zdroj: TV Nova

 


Ondra má v proměnách v ženy také značnou výhodu. Oplývá totiž velmi jemnými obličejovými rysy, které navíc dokážou maskéři svým uměním dokonale podtrhnout. Není tak divu, že pokaždé, když se mladý zpěvák objeví na pódiu jako žena, porotci musí přemýšlet, zda se pod vrstvou make-upu skutečně skrývá jeden ze soutěžících.

Zdroj: TV Nova

 


Moderátor Ondřej Sokol na zpěváka dokonce prozradil, že se pokaždé dokonale vžije do své role, čímž poněkud děsí ostatní. ,,Já si všiml, že když Ondra dělá ženy, tak se celý den chová jinak.´´ Toho, že si Ondra svou proměnu dokáže patřičně užít, si všimla i hostující porotkyně Simona Krainová, která zpěváka dokonce přesvědčovala o tom, že by se měl stát ženou natrvalo.

Zdroj: TV Nova

 


Tvoje tvář má známý hlas není pro padavky! Ján Jackuliak prozradil, s čím nejvíc bojuje