STŘÍPKY Z MASKÉRNY TVÁŘE: Soutěžící tlačí jídlo i během maskování. Podívejte se, co dokáže Aleš Háma!

Aktualizováno 13.04.2017


Soutěžící Tvojí tváře v maskérně tráví opravdu hodně času a občas se nestihnou ani pořádně najíst. Podívejte se, jakým originálním způsobem tento problém vyřešili!

 

Soutěžící každý týden baví diváky svými dokonalými proměnami ve světové i české interprety. Aby ale byla každá transformace ve známého zpěváka či zpěvačku dokonalá, je třeba se na ni pořádně připravit. Není tedy divu, že nejvíc času soutěžící tráví v maskérně, kde se tým zkušených profesionálů stará o to, aby proměny byly co možná nejvěrohodnější.
 

Zdroj: TV Nova


Maskérna je tedy místem, kde se setkávají nejen soutěžící, ale také porotci a ostatní členové štábu. Právě uvolněná atmosféra, která v rámci příprav panuje, přináší celou řadu komických situací.
 

Zdroj: TV Nova


Důležitým tématem se ale stává také jídlo, které je třeba pro všechny účinkující zajistit. Právě tento problém soutěžící vyřešili po svém a rozhodli se, že každý týden se kuchařem stane jeden z nich. Aleš Háma také prozradil, na čem si všichni před vystoupením pochutnávají. "Minule Táňa dělala sushi a dneska máme řízky."


Zdá se, že právě Aleš je největším gurmánem ze všech vystupujících. Právě on totiž převzal sladké překvapení, které by potěšilo nejen milovníka zákusků ale i věrného diváka Tváře. Co to bylo? To se dozvíte ve videu!

Zdroj: TV Nova

 

Nepřehlédněte:

NEUVĚŘITELNÉ PROMĚNY 3. dílu Tvojí tváře: Ze které jste byli nejvíc paf? Hlasujte!

VIDEO: Nácvik drsného Pitbulla. Markéta Konvičková si přinesla roztomilou posilu! A Yemi spokojený nebyl

Sladká hubička, velké disco a spousta zábavy! Podívejte se na VIDEO z dnešní Tvojí tváře

Nova.cz