Vtipné momenty, nepříjemné chvíle a jedno zajímavé odhalení: Co se děje v zákulisí Tvojí tváře?

Aktualizováno 10.04.2017


Druhý díl show Tvoje tvář má známý hlas vás opět nenechala chladnými! Jak to ale vypadalo v maskérně, co vše se odehrávalo těsně před vystoupením a kdo maskérům pořádně zavařil? A navíc pro vás máme i vtipné momenty ze zítřejšího třetího dílu!

 Milan Peroutka jako Amy Winehouse - dokonalé vystoupení a skvělé hodnocení poroty! Vzpomínáte ale na okamžik, když Milan spadl do vany plné pěny? V ten moment se maskéři v zákulisí nestačili divit a doufali, že tomu tak opravdu není - během pár chvil totiž museli mokrý kostým a mokrou paruku od pěny rychle utřít. A byl to pořádný fofr. „No, já jsem z toho začala úplně šílet, nevěděli jsme to, když jsem viděla, že je v pěně, tak jsem začala panikařit a vyděsila jsem se,“ prozradila své pocity hlavní maskérka Tvojí tváře Adriana Bartošová.

Zdroj: TV Nova
 

Show Tvoje tvář má známý hlas ale není jen o jedinečných vystoupeních a dokonalé práci maskérů, ale také o zábavě - no, a jaká by to byla zábava bez vtipných komentářů ze strany porotců. Jinak tomu nebude ani ve třetím díle, ve kterém se můžete těšit na divadelního a filmového herce Pavla Lišku.

Zdroj: TV Nova

A už zítra si nenechte ujít další zajímavé proměny! Třetí díl odstartuje americký hezoun Bruno Mars, do kterého se převtělí Milan Peroutka. Ten byl ze své proměny naprosto nadšený! I přesto se ale jedna komplikace objevila. Jaká a jak si s tím poradil? Podívejte se na reportáž!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

DOJATÝ K SLZÁM: Velké překvapení pro Aleše Hámu! Na nácvik vystoupení přišla velmi speciální osoba

DOKONALÁ PODOBA! Milan Peroutka vás jako Bruno Mars ohromí. Podívejte se do GALERIE


 

Nova.cz