GALERIE: Jak se promění Martha Issová v prvním díle Tvojí Tváře. Jako legendárního rockera ji nepoznáte!

Aktualizováno 24.03.2017

Masrtha Issová – Tvoje tvář má známý hlas - 2
Zdroj: TV Nova

Už v neděli uvidí diváci první díl třetí série show Tvoje tvář má známý hlas. Podívejte se na exkluzivní odhalení proměny Marthy Issové! Jak se jí podaří ztvárnit slavného rockera?

Všech osm soutěžících pilně pracuje na svých vystoupeních. Plné ruce práce mají i maskérky a kostymérky. O jednu z neskutečných proměn prvního dílu se postará herečka Martha Issová. Divákům se už v neděli předvede jako AC/DC, a to s jejich legendární skladbou Highway to Hell. „Musím říct, že během zkoušení jsem si kapelu AC/DC dost oblíbila. Je to kapela, kterou jsem nikdy předtím neposlouchala,“ prozradila Martha Issová.


O dokonalou masku se postaral tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou: „Na masce jsme pracovali 3 hodiny. Aby byla proměna dokonalá, museli jsme nos Marthy vytvarovat pomocí silikonu. Proměna si vyžádala i nalepení umělých chlupů do podpaží. Na obličej Marthy jsme také použili speciální nástřik, který vytvořil dojem stařeckých skvrn.“

Zdroj: TV Nova


Martha Issová ale na pódiu nebude sama. Kytaristu v jejím vystoupení ztvární Marek Taclík, který to na podiu rozjede ve velkém, ačkoliv má problémy s koleny.
 

Za účast Marthy Issové v show Tvoje tvář má známý hlas, může její manžel David Ondříček a kamarádka a soutěžící z první řady Ivana Chýlková, oba byli přesvědčeni, že je to show přesně pro ni.
 


Kromě Marthy Issové diváci uvidí Tatianu Vilhelmovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Ondřeje Rumla, Markétu Konvičkovou a Milana Peroutku, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

 

Tvoje tvář má známý hlas už tuto neděli od 20:20 na Nově.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Obličeje účinkujících zalité silikonem vás pobaví! Kdo byl ale v úzkých?

VYSTOUPENÍ ONDŘEJE RUMLA OHROŽENO: Zvládne odtančit své první číslo? Má nečekaný problém


Tvoje tvář má známý hlas není pro padavky! Ján Jackuliak prozradil, s čím nejvíc bojuje