Známe další jména třetí řady Tvojí tváře!

Aktualizováno 17.02.2017

Tvoje tvář má známý hlas: Odhalení
Zdroj: TV Nova

Třetí řada fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas brzy odstartuje na obrazovkách televize Nova. Šest hvězdných tváří jsme už prozradili. Kdo další vás bude bavit?

Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas se už brzy objeví na obrazovkách televize Nova. Diváci se můžou těšit na Marthu Issovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Milana Peroutku, Markétu Konvičkovou a Ondřeje Rumla. Všichni se každý týden představí divákům v dech beroucích proměnách.

Markéta Konvičková vstoupila na českou hudební scénu díky soutěži Československá SuperStar. Na show Tvoje tvář má známý hlas se moc těší. „Je to velká výzva. Já, blondýna, budu muset najednou skloubit tři věci – herectví, tanec a zpěv. Takže celkově jsem moc zvědavá, těším se na ostatní a myslím si, že to budou dobré měsíce mého života,“ říká Markéta Konvičková.

Zdroj: TV Nova

I Ondřej Ruml se nemůže svého účinkování v show dočkat. Už dokonce přemýšlí, jak na to. „Těším se nesmírně. Ten formát se mi opravdu moc líbí, už jsem si dokonce představoval, jak bych určitého zpěváka či zpěvačku ztvárnil. Ale zatím nevím, kdo na mě padne, takže je to ve hvězdách,“ prozradil Ondřej Ruml.

Zdroj: TV Nova

Kdo bude další a poslední účinkující ve třetí řadě Tvojí tváře? To vám už brzy prozradíme, stejně tak jako termín startu show na obrazovkách televize Nova! 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

Milan Peroutka prozradil, kdo z dalších soutěžících Tváře má k němu nejblíže. Víte, kdo je ta jeho holka?

Říkali mu, nedělej to, to nedáš! I přesto šel Martin Dejdar do Tvojí tváře. Proč se tak nakonec rozhodl?


Tak tohle byla jízda! Připomeňte si proměny Kateřiny Marie Fialové z šesté řady Tvojí tváře!