ROZHOVOR: Vítěz Tváře má k Vánocům hodně zvláštní přání. A hlavně, nechce dárky!

Aktualizováno 09.01.2017


V druhé sérii show Tvoje tvář má známý hlas zazářil a po zásluze vyhrál zpěvák, tanečník, hudebník a všestranný umělec Jan Cina. Bude stejně zářit i na Štědrý den?

S koncem roku má Jan Cina spojené jedno velké trauma
U nás byli Mikuláš s čertem jen jednou a audio, které z toho vzniklo, by mohlo to aspirovat na knihu Horor století. Je tam rozhovor mojí mámy se mnou, že asi přijde Mikuláš a jestli jsem zlobil. Potom se ozve zvonek a pak je slyšet už jen řev. Je tam slyšet, že se Mikuláš a čert snaží se mnou komunikovat, ale potom pochopí, že jde o život toho dítěte, že by mohlo dostat infarkt.


Trvá to asi 15 minut a já se rázem uklidním a slíbím všechno, že budu hodnej, uklízet si atd. Od té doby u nás Mikuláše s čertem nikdy nebyli, rodiče pochopili, že to nejde. Já si to pamatuji, je to takový traumátko.
 

Co si přál jako dítě k Vánocům?
K Vánocům jsem chtěl pejska, ale strašně dlouho jsem ho nedostal. Dostával jsem třeba psaníčka, v kterých se mi Ježíšek omlouval, že ještě nejsem soběstačnej, abych se o něj mohl starat. Nakonec jsem ho dostal k narozeninám a prožil s námi krásných sedmnáct let.
 

O dárcích to není!
V dospělosti to už podle mě o těch dárcích není. Já si přeju, a přeju si to už dlouho, abychom si všichni navzájem, všechny ty rodiny dali už jen jeden dárek a byli na svátky spolu a prožili je a všichni si to užili. A přál bych si sněžení na Štědrý den, klasický ladovský Vánoce a všude sníh. Jsem z Prahy, takže jsem si toho sněhu nikdy moc neužil. Pořádný vločky sněhový, pořádnej sníh, který mrzne, křupe atd.

Nepřehlédněte:
Jan Cina se ani chvilku nezastaví. Neuvěříte, co se teď rozhodl naučit!
SMÍCHY PADNETE! Katy Perry jako obézní bonbónek v zahraniční Tváři. Lekli jste se?

TV Nova