Velké finále Tvojí tváře plné dojetí a jásotu: Co se ale dělo v zákulisí před natáčením a po něm?

Aktualizováno 25.12.2016


Pláč, ale také obrovská radost - takové bylo velké finále druhé řady fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas! Vítězem se stal Honza Cina, který jako Scatman všechny roztančil! Před natáčením ale byli všichni hodně nervózní! A co se dělo po vyhlášení?

Velkolepé finále, na které se všichni těšili celé tři měsíce. Finalisti - Anička Slováčková, Marta Jandová, David Gránský a Honza Cina měli před natáčením nervy na dranc. " Tady ta písnička je jedna z mých oblíbených, proto to jsou větší nervy, " sdělila nám před natáčením Anička Slováčková.

Zdroj: TV Nova

 

Celé finále utíkalo neuvěřitelně rychle a na řadu přišlo vyhlášení vítěze, kterým se stal Honza Cina. Honza Cina vyhrál 150 000 korun pro Mobilní hospic Ondrášek a pro děti, které jsou nevyléčitelně nemocné.

 

Zdroj: TV Nova

 

Jak se říká, všechno jednou končí, to si moc dobře uvědomují i finalisté, kteří po skončení měli hodně melancholickou náladu. Co nám prozradil David Gránský po natáčení a jaké byly pocity Honzy Ciny těsně po vítězství? To se dozvíte v následujícím videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Budou mi chybět sukýnky a prsa! smutní David Gránský. A to není vše, co na sebe prozradil...

ODHALENÍ: Milenecká dvojka ve Tváři! Etzler s Vojtkem prozradili detaily svého vztahu

Nova.cz