Těžký text a náročný tanec: Mirek Etzler dostává pořádně zabrat! Zvládne rytmus flamenca?

Aktualizováno 12.11.2016


Další díl úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas bude opět plný jedinečných pěveckých vystoupení. V exkluzivní videoukázce se můžete podívat, jak Mirek Etzler statečně "bojoval" s přidělenou písní Baila me!

V sedmém díle pokračování oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas si herec Mirek Etzler, který se netají tím, že zpěv není zrovna jeho silnou stránkou, bude muset poradit s písní Baila me. Tu stvořila francouzská skupina Gipsy Kings. Mirek se svěřil, že textu, až na pár frází, vůbec nerozumí. Jak se tedy zvládne naučit celý text?

 

Zdroj: TV Nova


Naštěstí má skvělou pamět a komediální talent. Při nácviku pobavil mentorku Lindu Finkovou. S Ivou Pazderkovou se dokonce poddal hispánskému temperamentu písně a zatančil si s ní španělské flamenco, které dokonale korespondovalo s Ivinými rudými vlasy. Mirek Etzler tak neustále dokazuje, že je opravdovým "šoumenem" Tvojí tváře!

 

Zdroj: TV Nova

 

Ve chvílích zoufalství si postěžoval, že kvůli blížícímu se vystoupení si i poplakal."Já jsem jako dítě hodně často plakal, teď už se mi to dlouho nestalo. A teď už zase pláču!", vtipkuje Etzler.

 

Zdroj: TV Nova

 

Jak Mirek zvládne sladit zpěv a zároveň rozvlnit své boky do rytmů hispánských zvuků? Na to se můžete těšit už v neděli 16.10. na obrazovkáchTV Nova od 20:20!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Táta na telefonu a naprosté zoufalství! Proč si Jandová dělala těžkou hlavu z vystoupení?

Jan Cina si během nácviku připomíná trauma z dětství! Co se stalo?