Jan Cina si během nácviku připomíná trauma z dětství! Co se stalo?

Aktualizováno 12.11.2016


V neděli 16.10. odvysílá TV Nova již sedmý díl úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Zpěvák a herec Jan Cina se v tomto díle promění ve věrnou kopii panenky Barbie. Jak se s touto rolí popasuje?

A že trenéři Honzu vůbec nešetřili! "Jediná cesta je, uvědomit si, že ty už ta barbína seš," spustí při nácviku Iva Pazderková. V průběhu tréninku choreografie, kdy zpěvák musí tančit jako by byl z plastu, se spolu s tanečníkem Yemim pěkně vyřádil.

Zdroj: TV Nova


"Všichni to znají, i já to znám, ale už to znát nechci. Budu se to muset naučit milovat," postěžoval si zpěvák, který se v každém díle snaží odvádět ty nejlepší výkony. Po posledním vystoupení, kdy ztvárnil punkrockového zpěváka Green Day, oblékne Jan opět ženské šaty a bude se "kroutit" v rytmu písně, která vtipně popisuje život ikonické panenky Barbie.

 

Zdroj: TV Nova


Honza se také svěřil, samozřejmě s notnou dávkou nadsázky, že má z dětství trauma z určitých hraček. Mýslel tím panenku Barbie, do které se v rámci vystoupení jako Aqua s písní Barbie girl převtělí. Mentorka show Iva Pazderková, má ale pro Jana Cinu klíč k vyřešení "dětského traumatu".

 

Zdroj: TV Nova


Zda zpěvákovi písnička Barbie girl konečně přinese vítězství, můžete sledovat již tuto neděli ve 20:20 na TV Nova. Už teď se ale můžete podívat na exkluzivní videoukázku z příprav na vystoupení.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ANKETA: Jaké bylo nejdojemnější vystoupení dosavadního průběhu show Tvoje tvář?

Hvězdně napěchovaný 7. díl Tvojí tváře: Céline Dion zavzpomíná na Titanic a Justin Bieber podlomí kolena fanynkám!