Debbi bude bojovat o vítězství v Tvojí tváři jako Beyoncé: Podívejte se, jak moc se kvůli tomu změnila

Publikováno 22.11.2019

TTMZH - Debbi 2
Zdroj: TV Nova

Diváci televize Nova se už v sobotu večer mohou těšit na show Tvoje tvář má známý hlas. Tentokrát půjde o poslední finálový díl na jehož konci se všichni dozví vítěze šesté řady. Do finále se nakonec probojovali Roman Zach, Kateřina Marie Fialová, Marek Lambora a Debbi. Diváci ovšem uvidí i Zuzanu Norisovou, Roberta Urbana, Kateřinu Brožovou a Jána Jackuliaka, kteří se představí ve skvělých duetech.

​Debbi vstoupí do finálového kola proměněna v jednu z nejslavnějších světových zpěvaček – Beyoncé.

Zdroj: TV Nova

Debbi se na tuto proměnu velmi těší, nicméně přiznává, že ji mrzí konec show: „Na jednu stranu musím říct, že jsem ráda, že už to celé bude za námi a všichni jsme to zvládli ve zdraví, ale na druhou stranu je smutné, když člověk zjistí, že po čtvrt roce, což není úplně krátká doba, všechno končí. I když věřím, že se všichni potkáme jindy, třeba na nějaké večeři. Jsem moc ráda, že jsem ve finále a vůbec na nic si tento týden nemůžu stěžovat.“ 

Zdroj: TV Nova

Nezapomeňte se dívat na velké finále Tvojí tváře  v sobotu 23. listopadu ve 20:15 na obrazovkách TV Nova. Veškeré bonusové materiály naleznete na nova.czinstagramu Tvojí tváře. 

Na jedenáctý díl Tvojí tváře se podívejte zde

Nezapomeňte, že 21. prosince Tvoje tvář pořádá velkolepý koncert!

Zdroj: TV Nova


Překrásný moment v Tvojí tváři! Marek Lambora předal osobně výhru malému Martínkovi