Hity Karla Gotta, které dojaly publikum ve Tváři. Pusťte si vystoupení Jana Ciny nebo Adama Mišíka

Publikováno 02.10.2019

Tvoje tvář má známý hlas: Adam Mišík coby Karel Gott
Zdroj: TV Nova

Mistra všech mistrů v průběhu šesti řad show Tvoje tvář má známý hlas ztvárnili hned čtyři soutěžící.

Adam Mišík
Ze zdi na mě tupě zírá, po trezoru velká díra… Tento hit Karla Gotta ze 70. let zná každý. Adam Mišík, který mistra v první řadě show Tvoje tvář má známý hlas imitoval, byl tedy pod bedlivým dohledem nejen televizních diváků, ale i samotného Karla Gotta. Pro mladého zpěváka to byl nelehký úkol, ale zhostil se ho naprosto skvěle. Pochválil ho i Karel, který si jeho vystoupení nenechal ujít. „Na Adamovi Mišíkovi se mi líbí, s jakou chutí jde do každého vystoupení. Je vtipný, všestranný a má talent. A hlavně je nad věcí, sám se baví, a tím pádem to není urputný soutěžící. Jeho vystoupení odpovídá přesně smyslu formátu pořadu Tvoje tvář má známý hlas,“ řekl tehdy.

Petr Vondráček
Během devátého kola třetí řady Tváře zazněl i legendární duet Zvonky štěstí, který v roce 1984 nazpíval Karel Gott s dvanáctiletou Darou Rolins, tehdy známou ještě jako Darinka Rolincová. Zatímco Adéla Gondíková oblékla růžové šatičky, part Karla Gotta obstaral tvárný Petr Vondráček, který se objevil v první řadě Tváře. Duet byl nakonec oceněn 29 body, což stačilo na druhé místo.

Jan Cina
Nejen sólové projekty psaly hudební historii. Svou pořádnou šlápotu v hudebních žebříčcích mají i duety, kde své hlasové síly spojili dva umělci. Například Eva Pilarová a Karel Gott, kteří se spolu objevili ve čtvrté řadě Tvojí tváře. Evu Pilarovou ztvárnila Berenika Kohoutová a mistrova žezla se tenkrát chopil miláček publika Jan Cina. Sympatickému duu se podařilo vykouzlit svou přirozeností uvěřitelný zamilovaný duet a zapíchnout jím Amorův šíp do srdcí diváků i poroty. Nelze se divit, že ohlasy na jejich vystoupení byly kladné. A jejich duet vyhrál celé jedenácté kolo.

Tereza Mašková
Vítězka SuperStar měla podporu od Karla Gotta ještě během působení v talentové soutěži. „Den před živým přenosem SuperStar mi volal pan Karel Gott, to mě velice potěšilo,“ svěřila Tereza s tím, že něco takového vůbec nečekala, ale telefon se samotným Slavíkem ji rozhodně udělal radost a dodal spoustu energie. „Přál mi hodně moc štěstí, mluvila jsem s celou jeho rodinou a i s holčičkami, to mě hodně uklidnilo a snažila jsem si ten den užít,“ svěřila se tehdy Tereza. Proto pro ní byla neskutečná pocta, když mohla během finálového večera čtvrté řady ztvárnit jeho hit Čas růží.Překrásný moment v Tvojí tváři! Marek Lambora předal osobně výhru malému Martínkovi