Objeví se Milan Peroutka znovu ve Tváři? Jeho ambice jsou vysoké!

Aktualizováno 14.08.2019


Milan Peroutka se jako jeden z osmi slavných osobností zúčastnil třetí řady oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas a předvedl mnoho skvělých vystoupení. I když se nestal absolutním vítězem, z mužského osazenstva se umístil na prvním místě. Natáčení šesté řady právě začalo. Jaké jsou plány oblíbeného moderátora?

Populární herec, zpěvák a moderátor MIlan Peroutka pobavil během svého působení ve Tváři spousty diváků jedinečnými vystoupeními, ve kterých se transformoval například do amerického rappera Coolia, rockové legendy Tiny Turner nebo Petra Muka. A už teď se nemůže dočkat toho, co předvedou účinkující v nové řadě: „Ohromně se těším, až uvidím první díl,“ prozradil Milan. A rovnou nalákal diváky na sledování bonusové relace, která bude po každém televizním díle dostupná na internetu: „Na NovaPlus budeme mít speciální pořad, kde budu i já jednu backstage moderovat.“

Zdroj: TV Nova

Milan jako pomocná ruka působil také v dalších řadách oblíbené show. Vystoupil například s Janem Kopečným nebo Evou Burešovou. A i letos by se v nově připravované sérii rád objevil. Ale ne pouze jako doprovod: „Rád bych si alespoň v jednom kole zkusil roli porotce. O to bych hodně stál,“ zatoužil Milan. Nicméně vzápětí si uvědomil, že to nejspíš nebude tak snadné. Co ho na pozici porotce láká nejvíc? To a mnohem více zjisíte ve videu!

Šestou řadu show Tvoje tvář má známý hlas sledujte každou sobotu ve 20:20 již od 7. září 2019 na TV Nova.