První vystoupení Kateřiny Brožové ve Tváři odhaleno! Blonďatou umělkyni čeká nelehký úkol

Aktualizováno 09.08.2019


Podzimní sobotní večery budou na TV Nova patřit osobnostem českého showbyznysu, které se pravidelně každý týden převtělí do těch nejznámějších zpěváků jak ze světové, tak i z tuzemské scény. Show Tvoje tvář má známý hlas bude tradičně uvádět moderátor Ondřej Sokol. Ten na nedávné tiskové konferenci představil všechny účastníky šesté řady. A dokonce odhalil i to, kým se v prvním díle stane Kateřina Brožová!

Zuzana Norisová, Roman Zach, Debbi Kahlová, Robert Urban, Kateřina Brožová, Ján Jackuliak, Kateřina Marie Fialová a Marek Lambora budou po velmi náročném a pečlivém výběru bavit diváky televize Nova každý sobotní večer. Jedním z hostů bude tentokrát i hvězda české gastronomie Zdeněk Pohlreich. Diváci se ale mohou těšit na celou řadu dalších překvapení

Zdroj: TV Nova


Mimořádně horko bude letos i u předávání maket. Pro informaci, jakého interpreta v první epizodě ztvární, totiž soutěžící budou muset podstoupit nelehký úkol. Zuzka Norisová si tak například zkusí, jaké to je skákat padákem. Ján Jackuljak, který je známý divákům TV Nova především jako Martynčák z Ordinace v růžové zahradě 2, se zase bude potápět do hloubky osmi metrů. Ale i další soutěžící se dočkají náročných výzev. Co si produkce připravila pro ostatní? A kterého interpreta ztvární jako první Kateřina Brožová? To zjistíte ve videu!

První díl show Tvoje tvář má známý hlas sledujte v sobotu 7. září ve 20:20 na TV Nova. Zákulisní pořad Face story najdete po odvysílání každého dílu na NovaPlus.cz.