Tvoje tvář - 7. díl - 1
16.10.

JANEK LEDECKÝ OTEVŘENĚ: Proč by nikdy nešel do Tvojí tváře? Prozradil svou největší slabinu

Rovnou od státnic na právnické fakultě se vydal na turné s kytarou a od hudby ho už nikdo neodtrhnul. Jeho dvacet let staré hity pořád hrají česká rádia. Janek Ledecký se však dnes věnuje hlavně muzikálu. A k tomu porotcuje i v show Tvoje tvář má známý hlas. Jak ho to baví?

Tvoje tvář: Aleš Háma
aktualizováno 02.10.

VYPRÁSKANÝ PRÁSKAČ: Aleš Háma má pořádný průšvih. Naprášil tajnosti na kolegy z Tváře!

Herce Aleše Hámu mohou diváci poslední dobou vídat zejména jako oblíbeného porotce a hereckého kouče páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Nyní promluvil o těžkém údělu porotce. A současně vyzradil, co si myslí o všech osmi soutěžících. To se nebudete stačit divit!

Tvoje tvář - 4. díl - Jan Révai
25.09.

Odhalení ze zákulisí Tvojí tváře: Jan Révai přiznal, že zapomněl na důležitou součást vystoupení. VIDEO

Účastníci show Tvoje tvář má známý hlas musí podstoupit ledacos. Herec Jan Révai se v sobotu proměnil v zpěvačku Shirley Bassey a kvůli dokonalé proměně ho čekalo i holení rukou, nohou a hrudi. Jenže to trochu odfláknul a porota ho odhalila! Co na to řekl?

Tvoje tvář - Jan Révai
30.08.

MELANCHOLICKÝ JAN RÉVAI: Jeho velký sen? Chtěl by si v Tvojí tváři střihnout tento romantický song

První díl hudební show Tvoje tvář má známý hlas se nezadržitelně blíží. Účastníci tak začínají přemýšlet nad tím, koho by rádi ztvárnili. Herec a bývalý tanečník Jan Révai si vysnil jednu irskou kapelu, kterou v rodném Irsku nikdo nemůže vystát.

Vojta Drahokoupil a Ondřej Sokol
25.08.

VIDEO: Vojta D a Ondřej Sokol způsobili pořádný poprask na letišti. Zjevili se tam jako Lady Gaga!

O pořádný rozruch se na letišti postarali zpěvák Vojta Drahokoupil a moderátor Ondřej Sokol. Oba se tam objevili v převlecích a spustili pořádné divadýlko. Tenhle spot vám rozhodně nemůže utéct!

Patrik Děrgel
23.08.

VIDEO: Patrik Děrgel prozradil, že k Janu Révaiovi má hodně delikátní vztah. Už se ví, co je tak sblížilo

Patrik Děrgel promluvil o tom, jaké má vztahy s ostatními kolegy z Tvojí tváře. Show ještě ani nezačala a někteří účastníci už se stihli pěkně sblížit!

Jan Révai
02.08.

JEZDÍ JAKO SCHWARZENEGGER! Jan Révai ukázal pohled do své posilovny: Tak se chystám na Tvář!

Zanedlouho se diváci mohou těšit na další řadu show Tvoje tvář má známý hlas. Jak se na svou účast připravuje Jan Révai? Svou přípravu pojal velmi zodpovědně.

Vojta Drahokoupil - 1
30.07.

Vojta D exkluzivně: Prozradil detaily nového klipu! Bude v něm bourat zeď s nadějnou zpěvačkou

Posluchačky a fanynky jsou zamilované do jeho romantického vzhledu hezounka, ovšem mladý zpěvák Vojta Drahokoupil alias Vojta D jim neustále servíruje pořádně drsné videoklipy! Co si pro ně účastník Tvojí tváře připravil tentokrát?

Jan Kopečný – videoklip - 4
aktualizováno 18.06.

STALKER! Kdo pronásledoval oblíbenou moderátorku Lucii Borhyovou? Podívejte se na VIDEO

Oblíbená novácká moderátorka Lucie Borhyová (40) byla pod drobnohledem. A to nejen televizních kamer, jak je zvyklá, ale i party hned pěti mladíků.

Tvoje tvář: Tomáš Matonoha jako Johnny Cash - rozhovor
aktualizováno 24.10.

Z TOHO MRAZÍ: Tomáš Matonoha neuvěřitelně zestárl! Jak dlouho kvůli tomu musel sedět v maskérně?

Tomáš Matonoha se v osmém díle Tvojí tváře proměnil v legendu country hudby Johnnyho Cashe. Do role se vžil natolik, že i během rozhovoru působil jako skutečný interpret. Podívejte se!

Roman Vojtek
aktualizováno 20.10.

Roman Vojtek o Tvojí tváři: Kvůli účasti v show má trvalé zdravotní následky

Roman Vojtek je ostřílený zpěvák, herec, ale také moderátor. Jak vzpomíná na své účinkování v druhé řade show Tvoje tvář má známý hlas? Soutěž mu vzala jednu důležitou věc!

Tvář - prozrazená proměna Jana Maxiána - 3
12.10.

UVIDÍTE PRVNÍ: Jan Maxián jako ulítlá Nicki Minaj! Velké poprsí i růžové vlasy. FOTO

Už v sobotu pokračuje show Tvoje tvář má známý hlas sedmou epizodou. Neskutečnou proměnu předvede Jan Maxián. Ten se převtělí do kontroverzní a hodně výrazné zpěvačky Nicky Minaj.