Anička Slováčková
aktualizováno 22.01.

Takhle krásnou jste ji ještě neviděli: Anička Slováčková natočila nový klip. Podívejte se!

Znáte ji z divadelních muzikálů i z televizních obrazovek jako skvělou herečku a zpěvačku. Nyní se Anna Slováčková snaží prezentovat svojí kapelou The Primes, a to se jí zatraceně daří. Vydala už druhý videoklip!

Eva Burešová - nový videoklip
aktualizováno 31.10.

Emotivní zpověď Evy Burešové: Bylo toho na ni moc. Ve VIDEU ronila skutečné slzy!

Exotická kráska Eva Burešová je další českou zpěvačkou, která se vrhla do zpívání v angličtině. Taneční písnička Once Upon a Time vznikla ve spolupráci se zahraničním producentem Derekem Wolfem. Dvojice k ní už vydala i abstraktní videoklip, kde jsou Eviny autentické slzy!

Tvoje tvář - 9. díl - odhalení songů - 9
27.10.

Jitku Schneiderovou čeká pořádná výzva: Její taneční partner nebude živý!

V české kultovní klasice Samotáři byla Jitka Schneiderová osamělá a nevěděla, co se životem. Vypadá to, že nyní si na oblíbený film zavzpomíná. Místo živého tanečníka bude vystupovat s umělou figurínou!

Jana Paulová - 1
21.10.

NESTÁRNOUCÍ HEREČKA Jana Paulová: Zpívám celý život, ale do Tvojí tváře bych nešla!

Janu Paulovou lidé znají jako věčně usměvavou komičku. V reálném životě pohledná šedesátnice neustále vyhledává extrémy, ale jednomu se vyhýbá zuby nehty...

Tvoje tvář - 4. díl - Eva Burešová
23.09.

Chybělo málo a mohlo to skončit katastrofou! Vystoupení Burešové ve Tváři ohrozil jeden malý detail

Sympatická herečka Eva Burešová si vyzkoušela, jaké je to být heavymetalová hvězda. A nebyla to taková procházka růžovým sadem jako při ztvárňování Madonny. Zejména s umělou zubní násadou měla mladá účastnice Tvojí tváře vážný problém. Při vysokých tóninách jí málem vypadla!

Tvoje tvář - 4. díl - Odhalení songů - 10
20.09.

Nejšílenější proměna v historii Tvojí tváře? Kostým Jitky Schneiderové váží přes 20 kilo! VIDEO

Do dalšího kola Tvojí tváře si Jitka Schneiderová vylosovala korpulentní divu Kealu Settle z muzikálu Největší showman. Co si o tom myslí?

Tvoje tvář - 4. díl - Odhalení porotce
20.09.

NEČEKANÁ NÁVŠTĚVA. Tuto sobotu zasedne do poroty Tvojí tváře sexy zrzavá herečka!

Ani tuto sobotu nemůže chybět zajímavý host, který porotcům Tvojí tváře pomůže s rozhodováním! Hádejte, kdo se usadí k trojici Kohák - Háma - Ledecký?

Tvoje tvář - účastníci - 4
aktualizováno 27.08.

FAVORIT TVOJÍ TVÁŘE: Diváci už mají o jasno o výherci páté řady. Jejich hlasování mělo suverénního vítěze

Fanoušci se mají na co těšit! O vítězi famózní show Tvoje tvář má známý hlas budou každou sobotu rozhodovat hlasy poroty, ale ty se většinou nemusí shodovat s preferencemi diváků. Ti už si teď zvolili svého favorita. Pojďte se podívat, kdo se stal diváckým oblíbencem.

Jitka a Míša se rozmluvily o Tvojí tváři
aktualizováno 21.08.

Jitka Schneiderová překvapila: V Tvojí tváři by chtěla ztvárnit českou hudební legendu! Má na to?

Dvě oblíbené a sympatické herečky už začaly pilně trénovat na show Tvoje tvář má známý hlas. Podívejte se, jak se Michaela Badinková a Jitka Schneiderová připravují!

Eva Burešová
17.08.

NADŠENÍ I OBAVY: Eva Burešová otevřeně promluvila o účinkování v Tvojí tváři. Chce být chlap!

Krásná Eva Burešová to v životě neměla snadné. Musela se vypořádat sama se sebou, začít se mít ráda a vážit si sebe a do toho ji zklamal její osudový muž. Všechny útrapy jí pomáhá překonat její syn Nathaniel, ale také práce, které má nad hlavu. Jak se těší na účast v Tvojí tváři?

Michaela Badinková
16.08.

Těžké přípravy Michaely Badinkové: Sedm let nezpívala! Jak se kvůli Tvojí tváři dává do formy?

Nová řada show Tvoje tvář má známý hlas ještě neodvysílala první díl a Michaela Badinková už má věrné fanynky. Těmi jsou její dcery Evelína a Emílie, které vychovává s partnerem Janem Teplým. Obzvláště starší dcerka je z maminčiny účasti v soutěži nadšená!

Jitka Schneiderová
aktualizováno 18.08.

Jitka Schneiderová v tom má jasno: Které legendy by v Tvojí tváři chtěla ztvárnit? To by byl úlet!

Jak se Jitka Scheiderová těší na účast v nové řadě show Tvoje tvář má známý hlas? A jaké zpěváky a zpěvačky by si chtěla vyzkoušet?