Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 19
dnes 12:34

NESTÁRNOUCÍ HEREČKA Jana Paulová: Zpívám celý život, ale do Tvojí tváře bych nešla!

Janu Paulovou lidé znají jako věčně usměvavou komičku. V reálném životě pohledná šedesátnice neustále vyhledává extrémy, ale jednomu se vyhýbá zuby nehty...

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 18
aktualizováno dnes 13:59

SMUTNÁ ROLE Milana Peroutky: Připisují mu veškerý neúspěch v Tváři

Herec, hudebník a moderátor Milan Peroutka si po účasti v Tvojí tváři na pracovní nabídky stěžovat nemusí – Momentálně se věnuje muzice i seriálům. Do soutěže, která ho proslavila, se opět vrátil, jenomže ne každý návrat domů je sladký...

Tvoje tvář - 8. díl - odhalení songů - 9
19.10.

Budu strašnej úchylák! Pochvaluje si další vlasatou paruku Mařena Jašków. A válčí s pohyby svého těla

Jinak než s holou hlavou si televizní diváci Roberta Jaškówa představit nedokážou. Slušivá pleš k němu neodmyslitelně patří, ovšem díky show Tvoje tvář mu na hlavě nějaká ta zajímavá čupřina občas přistane a pobaví jeho i diváky. V sobotu pobaví evidentně i tanečními kreacemi.

Tvoje tvář - 8. díl - odhalení songů - 6
18.10.

Z RAJDY SEXY SAMEČKEM: Badinková ukazuje, jak se balí holky. Učte se, pánové!

Rozhodně se jí nešlo dívat do očí. Michaela Badinková divákům Tvojí tváře předvedla pořádně divokou show. Herečka odhodila stud a jako americká zpěvačka Fergie ukázala své ženské zbraně. V dalším kole ji však čeká charismatický čokoládový hezoun Lou Bega. Poradí si?

Tvoje tvář - 7. díl - Jašków - vítěz
aktualizováno 13.10.

Robert Jašków vyhrál 7. díl Tvojí tváře. Příště se rozohní jako vlasatá mánička. Víme, co zazpívá

Herec Robert Jašków vystoupil v sedmém díle Tvojí tváře jako Jarmila Šuláková a všechny svým výkonem doslova odrovnal. O vítězi musel rozhodnout jeden hlas poroty. Už teď vám můžeme prozradit, jakou píseň zazpívá příště!

Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 7
13.10.

KALAMITY MÍŠA: Badinková ničí jednu rekvizitu za druhou. Během vystoupení se to stane také! VIDEO

Ups! Tak tohle může dopadnout fiaskem. Nejenže je hvězda Tváře obalená modřinami po celých zádech i pozadí, ale také ničí jednu rekvizitu za druhou. Herečka zatím ukazuje, že je pěvecky velmi nadaná, ale zároveň je pořádná nešika! Tak takhle Míšu fanoušci rozhodně neznají!

Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 4
aktualizováno 10.10.

Robert Jašków šokuje: Být malá tlustá zpěvačka v kroji? To si může přát jenom magor!

Herec, který hraje lumpy, sebevědomé mafiány, drsné kriminálníky a někdy i lehce arogantní lékaře. Jenomže ve Tváři to je jiná káva. Převtěluje se do nejšílenějších postav hudební historie. Počínaje Rammsteiny, přes Meryl Streep až po Willa Smitha. Nyní však zažije tu nejujetější proměnu!

Tvoje tvář - 6. díl - Badinková vítěz
aktualizováno 06.10.

Míša Badinková vyhrála 6. díl Tvojí tváře! Příště to rozjede jako sexy Fergie. Víme, co zazpívá!

Původem slovenská kráska Míša se doposud měnila hlavně v krásné ženy, nepočítaje Ricka Astleyho. Teď se z ní ale stala královna americká soulu Aretha Franklin a za svůj excelentní výkon a skvělou show si odnesla své první vítězství. A jaký song zazní příště?

Tvoje tvář - 6. díl - Badinková - injektáž
aktualizováno 06.10.

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Míša Badinková promluvila o silikonech na obličeji. Měla o ně velký strach

Stále populárnější herečka Michaela Badinková doslova zazářila ve velkolepé a současně charitativní podívané s názvem Tvoje tvář má známý hlas. V šestém díle se bravurně převtělila do role Arethy Franklin a vysloužila si obrovský respekt televizních diváků. Jak si užívala celý večer v zákulisí?

Tvoje tvář má známý hlas - 6. díl - songy - 6
04.10.

´Obrovský a hodně dolu visící koule!´ Robert Jašków promluvil na rovinu

V úterý a čtvrtek ho diváci televize Nova nenávidí, ale v sobotu ho milují. Robertova vystoupení lidi prostě baví a v Tváři budí naprosto odlišný dojem než jako doktor Leoš Mára v Ordinaci v růžové zahradě 2. Tuto sobotu bude lidi bavit jako divácky oblíbený Will Smith. Na to potřebuje ale jednu zvláštní věc!

Tvoje tvář má známý hlas - 6. díl - songy - 10
aktualizováno 05.10.

VIDEO: Míša Badinková nemá pro soul vlohy. Je jí jasné, co bude na sobotním vystoupení nejtěžší!

Za svou bezmála šedesátiletou kariéru ovlivnila Aretha Franklin neuvěřitelné množství hudebních hvězd, Steviem Wonderem počínaje a Whitney Houston konče. Jediné, co za celý život chtěla, byl respekt a úcta. Nyní se do toho bude muset vžít Míša Badinkova z Tvoji tváře!

Tvoje tvář - 5. díl - 11
aktualizováno 02.10.

Malý taneční podvůdek ve Tváři: Badinková měla pěknou vychytávku! Tento detail vám určitě unikl

Ani nevíte, jak snadné je podlehnout iluzi. To se přesně stalo během vystoupení Míši Badinkové jako Camily Cabello. Hvězda Básníků a Ordinace prozradila, jakou skulinu našla v pravidlech, aby si usnadnila vystoupení v pátém dílu Tvoji tváře!