Tvoje tvář - účastníci - 4
dnes 10:43

ANKETA: Kdo vyhraje FINÁLE show Tvoje tvář má známý hlas? Dejte hlas svému favoritovi!

Komu jste celou pátou řadu Tvojí tváře fandili? Kdo je podle vás ze všech nejlepší? Podpořte svého favorita – hlasujte v anketě!

Tvoje tvář - 12. díl - 12
dnes 10:24

VELKÉ FINÁLE už dnes večer: Kdo vyhraje pátou řadu Tvojí tváře?

Dvanáctý týden v Tvojí tváři bude opět napěchovaný pozoruhodnými momenty! Tak například z Vojty Drahokoupila a Jana Révaie bude Stevie Wonder a Sting, vrátí se několik účastníků z předchozích řad a hostem v porotě bude vítězka jednoho z předchozích ročníků Tvojí tváře.

Tereza Mašková vydává svůj první singl - 4
aktualizováno včera 17:11

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Tereza Mašková vydává své první album plné hitů!

Tereza Mašková momentálně září v show Tvoje tvář má známý hlas. Výkonná zpěvačka ale zároveň zvládla vydat album s písněmi, se kterými vystupovala v letošním ročníku SuperStar!

Vojta Drahokoupil a Kristýna Kubíčková
aktualizováno včera 17:32

Vojta Drahokoupil prozradil, koho ztvární ve finále Tváře. Tenhle duet vás rozpláče! VIDEO

Hezounek Vojta Drahokoupil odpovídal v pátečním livechatu na divácké dotazy. Mimo jiné prozradil, jaká proměna ho čeká ve finále Tvojí tváře. Jeho duet s Honzou Révaiem dojme i ty největší toužimské tvrďáky! Podívejte se!

Tvoje tvář má známý hlas - 12. díl - 4
včera 11:59

KDO VYHRAJE TVOJI TVÁŘ? Míša Badinková už svého vítěze zná!

Tohle nikdo nečekal. Herečka Michaela Badinková v Tvojí tváři dvakrát zvítězila a nechybělo mnoho, aby si připsala vítězství tři. Do finále proklouzla z prvního místa. Předskočila tak své zkušenější kolegy. Kdo je pro ni vítěz ještě před zahájením finále?

Vojtěch Drahokoupil odpovídal živě
aktualizováno včera 15:46

LIVECHAT s Vojtou Drahokoupilem: Oblíbený zpěvák odpovídal živě na dotazy diváků

Je mladý, krásný, báječně tancuje a ještě lépe zpívá. Vojta D je jednou z největších hvězd posledního ročníku Tvojí tváře. Sice se nedostal do finále, ale titul jednoho z nejoblíbenějších účastníků mu nikdo nevezme. Svými výkony ukradl srdce nejedné ženy a v livestreamu bude živě odpovídat na vaše dotazy!

Odhalení proměny Jitky Schneiderové a Roberta Jaškówa
včera 09:44

ODHALENÍ PROMĚNY: Jašków a Schneiderová? Ne! Hapka a Hegerová! Jejich maska na finále Tváře je dokonalá! FOTO

V sobotu večer televize Nova odvysílá finálový díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna Jitky Schneiderové a Roberta Jaškówa. Z hereckých legend bude naopak duo hudebních legend. Jak budou vypadat? Podívejte se!

Tvoje tvář má známý hlas - 12. díl - 5
aktualizováno 15.11.

Závidí jí finále Tváře? Jan Révai urazil Míšu Badinkovou! VIDEO

Když se každý z nich někde objeví sám, fanynky se mohou zbláznit. A teď si představte, že tihle dva samečci budou vystupovat spolu na jednom pódiu! To pravděpodobně zbourají studio. V rámci show Tvoje tvář ztvární šílený duet. Dokonce ukázali kousek, podívejte se!

Kapela Botox - 5
14.11.

Jan Kopečný udělá pro lásku cokoliv: Už brzy vám to dokáže! VIDEO

Jan Kopečný, muzikálový herec a účastník Tvojí tváře, udělá pro lásku cokoli, nebo alespoň to slibuje ve své nové písni. Skladba s názvem Udělám cokoli a řada dalších zazní na plánovaném lednovém koncertě v pražském Lucerna Music Baru!

Tereza Mašková vydává svůj první singl - 6
aktualizováno 14.11.

Nejočekávanější debut roku 2018: Singl Terezy Maškové vás přenese do jiné dimenze! EXKLUZIVNÍ VIDEO

Momentálně nejsledovanější objev na česko-slovenské hudební scéně a aktuální držitelka titulu Česko Slovenská SuperStar 2018 Tereza Mašková přichází s dlouho očekávaným debutem. Svůj první singl a videoklip představí v sobotu 17. listopadu. Podívejte se na exkluzivní první záběry z pohádkového videoklipu!

Tvoje tvář má známý hlas - 12. díl - 1
14.11.

EVA BUREŠOVÁ se toho nebojí: Prozradila, jak je to se zpěvem na playback v Tvojí tváři!

Finalistka Tvojí tváře Eva Burešová se nebála odpovědět ani na tak ožehavou otázku, jako je zpívání na playback v oblíbené show! Jak to tedy je?

Tvoje tvář má známý hlas - 12. díl - 2
aktualizováno 14.11.

Tereza Mašková překvapila: Ve finále Tváře by raději viděla někoho jiného! Koho by vyškrtla?

Zpěvačka Tereza Mašková je jednou ze čtyř finalistů zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Společně s ní se do finále dostali Michaela Badinková, Patrik Děrgel a Eva Burešová. Jenomže výherkyni SuperStar se tahle sestava nezamlouvá, nejraději by změnila jedno jméno.