Facenews - 7. díl - 2
aktualizováno 13.10.

Berenika Kohoutová odhaluje tajemství Tvojí tváře: Lucka byla naostro!

Jak zhodnotila sedmou epizodu a výkony jednotlivých soutěžících Berenika Kohoutová ve svém pořadu FaceNews? Podívejte se na jeho 7. díl.

Facenews - zkažené klapky
10.10.

Třeba vám ukážu víc než tetování... Erotická Berenika Kohoutová neměla svůj den! VIDEO

Při natáčení dalšího vydání magazínu FaceNews se Berenika Kohoutová zase předvedla! Tentokrát opravdu neměla svůj den, a díky tomu bylo ve studiu veselo.

FaceNews - 4. díl - 3
07.10.

VIDEO: Nejvtipnější zkažené klapky Bereniky Kohoutové z FaceNews. To jsou přežblepty!

Ne vždy se všechno povede hned napoprvé a takzvané zkažené klapky patří k oblíbeným zábavám jak štábu, tak publika – jako jakýsi bonus. Výherkyně Tvojí tváře Berenika Kohoutová během natáčení pořadu FaceNews dala slovu přežblept nový význam! Klikněte na video, to musíte vidět.

FaceNews - 5. díl
29.09.

BERENIKA VRACÍ ÚDER: Měla opravdu vyhrát Eva Burešová? Další díl FaceNews je tu!

Jaký byl ve skutečnosti 5. díl show Tvoje tvář má známý hlas? Co se odehrálo v zákulisí a byla Eva Burešová opravdu nejlepší? Pátým dílem zábavné show FaceNews provází Berenika Kohoutová!

FaceNews - 4. díl - 3
22.09.

Měla opravdu vyhrát Jitka Schneiderová? Další díl FaceNews s Berenikou Kohoutovou!

Internetový portál NovaPlus.cz si pro diváky připravil zbrusu nový pořad, který monitoruje zákulisí veleúspěšné show Tvoje tvář má známý hlas!

FaceNews - 3. díl
15.09.

FaceNews - 3. díl: Berenika kouzlí v zákulisí Tvojí tváře: Balila Honzu Révaie!

Internetový portál NovaPlus si pro diváky připravil zbrusu nový pořad, který monitoruje zákulisí veleúspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Pořadem bude provázet Berenika Kohoutová, výherkyně čtvrté řady Tvojí tváře. Odtajní pikantnosti ze zákulisí a vyzpovídá jednotlivé soutěžící.

FaceNews - 1. díl
08.09.

FaceNews - 2. díl: Berenika řádí v zákulisí Tvojí tváře! Dnes to od ní schytali Mašková s Drahokoupilem

Internetový portál Nova Plus si pro diváky připravil zbrusu nový pořad, který monitoruje zákulisí úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Pořadem bude provázet Berenika Kohoutová, výherkyně čtvrté řady Tvojí tváře. Odtajní pikantnosti ze zákulisí a vyzpovídá jednotlivé soutěžící.