Anička Slováčková
aktualizováno 22.01.

Takhle krásnou jste ji ještě neviděli: Anička Slováčková natočila nový klip. Podívejte se!

Znáte ji z divadelních muzikálů i z televizních obrazovek jako skvělou herečku a zpěvačku. Nyní se Anna Slováčková snaží prezentovat svojí kapelou The Primes, a to se jí zatraceně daří. Vydala už druhý videoklip!

Tvoje tvář - 6. díl - 11
aktualizováno 08.10.

POSTIŽENÝ DĚRGEL! Kolega hvězdy Tváře promluvil o tom, co se děje na divadle

Díky pořadu Tvoje tvář má známý hlas ho mohli diváci vidět coby Eminema i Whitney Houston. Zpívá swing s bigbandy po celé republice a pravidelně vystupuje s jazzovou kapelou. Nyní se otloukánek třetí řady vrátil tam, kde ho diváci milovali. Do Tváře!

Robert Jašków o Lindě Finkové a Táně Vilhelmové
26.08.

JAŠKÓW POPSAL svou cestu: Malé semínko Lindy Finkové a zalévání Táni Vilhelmové

Holá hlava, pronikavý pohled, ostře řezané rysy. Obličej předurčil Roberta Jaškówa pro role mafiánů, padouchů a násilníků. V soukromí je to otec tří dětí, vzorný manžel a vášnivý kutil. Nyní ho čeká nejtěžší zkouška jeho života, a tou je Tvoje tvář.

Jan Révai promluvil o své přípravě
23.08.

JE TO REBEL! Snad mě diváci nevypískají! Obává se před Tváří Jan Révai

Další řada show Tvoje tvář má známý hlas začíná už za pár dní. Jak se na svou účast připravuje Jan Révai? Svou přípravu pojal velmi zodpovědně a doufá, že diváky pobaví! Jak mu to zatím jde?

Jitka a Míša se rozmluvily o Tvojí tváři
aktualizováno 21.08.

Jitka Schneiderová překvapila: V Tvojí tváři by chtěla ztvárnit českou hudební legendu! Má na to?

Dvě oblíbené a sympatické herečky už začaly pilně trénovat na show Tvoje tvář má známý hlas. Podívejte se, jak se Michaela Badinková a Jitka Schneiderová připravují!

Eva Burešová
17.08.

NADŠENÍ I OBAVY: Eva Burešová otevřeně promluvila o účinkování v Tvojí tváři. Chce být chlap!

Krásná Eva Burešová to v životě neměla snadné. Musela se vypořádat sama se sebou, začít se mít ráda a vážit si sebe a do toho ji zklamal její osudový muž. Všechny útrapy jí pomáhá překonat její syn Nathaniel, ale také práce, které má nad hlavu. Jak se těší na účast v Tvojí tváři?

Patrik Děrgel
aktualizováno 23.07.

TOP 10 Patrika Děrgela: Co jste nevěděli o nejnovějším účastníkovi Tvojí tváře? Zahrál si i v Ulici! VIDEO

Jedním z mladých a talentovaných účastníků nové řady show Tvoje tvář má známý hlas bude herec a zpěvák Patrik Děrgel. Stačilo málo a herecké profesi se vůbec nevěnoval! Čím mohl být?

Tvoje tvář Aneta Krejčíková
aktualizováno 24.11.

JSEM TROCHU ÚCHYL! prozradila Aneta Krejčíková v rozhovoru. Co ji strašně baví?

Jak Aneta Krejčíková vnímá svou účast v show Tvoje tvář má známý hlas? A není jí líto, že skončila „až“ čtvrtá? V exkluzivním rozhovoru prozradila o to, co se pilo na večírcích Tvojí tváře.

Milan Peroutka - tiskovka - 1
aktualizováno 03.08.

KONEČNĚ JASNO! Milan Peroutka prozradil, jak to má s dívkou z divadla. Láska, nebo něco jiného?

Oblíbenec z Tvojí tváře Milan Peroutka konečně oficiálně promluvil o dívce, se kterou před nedávnem vyrazil do divadla. Jde o novou lásku, nebo je všechno úplně jinak? Podívejte se na VIDEO!

Jan Cina v muzikálu Mauglí - 5
aktualizováno 07.12.

GALERIE: Vítěz Tváře na divadle – svléká se na scéně s Bětkou z Ulice!

Toto bude skvělá zpráva především pro fanynky Jana Ciny. Multitalentovaného umělce totiž mohou vidět nahoře bez! Podívejte se v naší galerii, jak mu to sluší!