Tvoje tvář - 8. díl - odhalení songů - 9
19.10.

Budu strašnej úchylák! Pochvaluje si další vlasatou paruku Mařena Jašków. A válčí s pohyby svého těla

Jinak než s holou hlavou si televizní diváci Roberta Jaškówa představit nedokážou. Slušivá pleš k němu neodmyslitelně patří, ovšem díky show Tvoje tvář mu na hlavě nějaká ta zajímavá čupřina občas přistane a pobaví jeho i diváky. V sobotu pobaví evidentně i tanečními kreacemi.

Robert Jašków
aktualizováno 18.10.

FOTO: Robert Jašków skončil v nemocnici! Možná bude muset skončit ve Tváři

Na natáčení Tvojí tváře se dá sice užít spousta legrace, především je to ale pořádná dřina. Vyčerpání a únava se nyní staly osudné Robertu Jaškówovi – po tréninku totiž skončil v nemocnici!

Tvoje tvář - 7. díl - Jašków - vítěz
aktualizováno 13.10.

Robert Jašków vyhrál 7. díl Tvojí tváře. Příště se rozohní jako vlasatá mánička. Víme, co zazpívá

Herec Robert Jašków vystoupil v sedmém díle Tvojí tváře jako Jarmila Šuláková a všechny svým výkonem doslova odrovnal. O vítězi musel rozhodnout jeden hlas poroty. Už teď vám můžeme prozradit, jakou píseň zazpívá příště!

Tvoje tvář - víno
aktualizováno 13.10.

Hvězdy Tvojí tváře prozradily, jak to mají s vínem: Robert Jašków vám dá důležitou radu!

Červené, nebo bílé? Toť otázka! Účastníci populární show Tvoje tvář má známý hlas prozradili, jakému vínu dávají přednost oni.

Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 4
aktualizováno 10.10.

Robert Jašków šokuje: Být malá tlustá zpěvačka v kroji? To si může přát jenom magor!

Herec, který hraje lumpy, sebevědomé mafiány, drsné kriminálníky a někdy i lehce arogantní lékaře. Jenomže ve Tváři to je jiná káva. Převtěluje se do nejšílenějších postav hudební historie. Počínaje Rammsteiny, přes Meryl Streep až po Willa Smitha. Nyní však zažije tu nejujetější proměnu!

Tvoje tvář - 6. díl - 8
aktualizováno 09.10.

PŘEKVAPENÍ PRO FANOUŠKY: Robert Jašków zapřemýšlel o změně kariéry!

Kdo by to do mužného Roberta Jaškówa řekl. Oblíbený herec, kterého mají diváci kvůli jeho rolím zaškatulkovaného jako typického záporáka, se umí pěkně odvázat. V show Tvoje tvář má známý hlas se stal diváckým oblíbencem! Neuvažuje náhodou o změně profese?

Tvoje tvář: Natáčení v ohrožení! - Ondřej Sokol
05.10.

VIDEO: Ondřej Sokol prozradil, které číslo z Tvojí tváře ho každou noc mučí. A není to Jašków!

Ondřej Sokol je v českém šoubyznysu celkem úkaz. Pokud se s ním bavíte, nikdy nevíte, zda hovoří vážně, nebo si z vás utahuje. Ovšem lidé jeho humor milují, a proto jim ho servíruje dál!

Tvoje tvář má známý hlas - 6. díl - songy - 6
04.10.

´Obrovský a hodně dolu visící koule!´ Robert Jašków promluvil na rovinu

V úterý a čtvrtek ho diváci televize Nova nenávidí, ale v sobotu ho milují. Robertova vystoupení lidi prostě baví a v Tváři budí naprosto odlišný dojem než jako doktor Leoš Mára v Ordinaci v růžové zahradě 2. Tuto sobotu bude lidi bavit jako divácky oblíbený Will Smith. Na to potřebuje ale jednu zvláštní věc!

Tvoje tvář - 5. díl - Odhalení songů - 4
aktualizováno 26.09.

Exkluzivně v předpremiéře: Robert Jašków předvedl část svého sobotního vystoupení v Tvojí tváři! VIDEO

V televizi i divadle ho diváci znají spíše jako záporáka. Jenomže ve Tváři to je pravý opak. Bob se okamžitě stal největším vtipálkem a showmanem. A jeho vystoupení patří mezi nejsledovanější. Jiné to nebude ani v pátém kole!

Tvoje tvář - 4. díl - Robert Jašków
23.09.

Robert Jašków měl vážné problémy s očima. Musel zastavit generální zkoušku!

Show Tvoje tvář má známý hlas se nezadržitelně blíží do své poloviny. Soutěžící se každý týden převtělují do známých osobností a nejinak tomu bylo i tuto neděli u Roberta Jaškówa, když představoval Richarda Müllera.

Tvoje tvář - 4. díl - Odhalení songů - 5
19.09.

VIDEO: Fanoušci Roberta Jaškówa nutí k životní změně! Poslechne jejich rady?

Pokud chcete zkusit nějaký nový účes, při výběru musíte vzít v potaz texturu svých vlasů, tvar vašeho obličeje a jeho rysy. Nebo hold musíte do show Tvoje tvář má známý hlas jako Robert Jašków. A jeho vlasové kreace nenechávají fanynky klidné. Přijde životní změna?

Tvoje tvář - 3. díl - O-Zone
17.09.

VIDEO: Zmatky po sobotním vystoupení. Sokol ztratil pas a zapomněl svou mateřštinu!

Neuměli moc dobře anglicky, tak písničky zpívali v rumunštině, které skoro nikdo nerozumí. Vypadali dost divně, moc hezcí taky nebyli, přesto si je zamilovaly tisíce evropských dívek. Aleš Háma a Ondřej Sokol dokázali odhalit recept O-Zonů na úspěch a nyní se o něj podělili!