Tvoje tvář - 12. díl - reportáž Volejte Novu
dnes 17:25

VELKÉ FINÁLE TVOJÍ TVÁŘE: Soutěžící exkluzivně odhalili, jaké písně zazpívají. Bude tam i Karel Gott!

Pátá série zábavné show Tvoje tvář má známý hlas končí! Finálový večer mají před sebou poslední čtyři soutěžící. Co se dělo v zákulisí před velkým finálem?

Tvoje tvář - 7. díl - 11
dnes 10:47

11 vítězů jednotlivých kol, ale absolutní vítěz bude jen jeden: Připomeňte si, jak to soutěžícím Tváře šlo!

V sobotu půjde do tuhého! V souboji o absolutní vítězství se utkají Michaela Badinková, Tereza Mašková, Eva Burešová a Patrik Děrgel. Než ale bude rozhodnuto, připomeňte si všech jedenáct proměn, které se zapsaly do historie páté řady soutěže jako vítězné.

Tvoje tvář má známý hlas - 12. díl - 1
14.11.

EVA BUREŠOVÁ se toho nebojí: Prozradila, jak je to se zpěvem na playback v Tvojí tváři!

Finalistka Tvojí tváře Eva Burešová se nebála odpovědět ani na tak ožehavou otázku, jako je zpívání na playback v oblíbené show! Jak to tedy je?

Tvoje tvář - 11. díl - 5
13.11.

TWERK OBŘÍ ZADNICÍ: Eva Burešová v zákulisí Tváře předvedla číslo, které vám vypálí zorničky! VIDEO

Evu Burešovou čeká těžký boj o vítězství páté řady Tvojí tváře! Poslední body potřebné pro to, aby se dostala do finále, získala díky tanečně hudebnímu projektu z Argentiny King Africa. Co jste ale během jejího vystoupení na televizních obrazovkách neviděli?

Tvoje tvář - 11. díl - Odhalení songů - 1
aktualizováno 08.11.

VDÁM SE VŮBEC NĚKDY? Eva Burešová se obává, že by Tvář mohla mít negativní dopad na její vztahy!

Naprosté zoufalství v Evě vyvolává sobotní vystoupení v pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas! Česká zpěvačka a herečka, která se před pěti lety proslavila v seriálu Gympl s (r)učením omezeným totiž ztvární argentinského umělce King África a legendární song La Bomba!

Tvoje tvář - 10. díl - 23
05.11.

ZBLÁZNILA SE? Eva Burešová prozradila, jaké by chtěla tetování. Tohle není sexy!

Desátý díl show Tvoje tvář má známý hlas odhalil mnohé. Diváci mohli například zjistit, jak vypadala Evička Burešová, když byla malá holčička. Jako hudebnice LP! Charismatická sedmatřicetiletá zpěvačka je pro svou netypickou chlapeckou vizáž často spojována s Bobem Dylanem...

Eva Burešová - nový videoklip
aktualizováno 31.10.

Emotivní zpověď Evy Burešové: Bylo toho na ni moc. Ve VIDEU ronila skutečné slzy!

Exotická kráska Eva Burešová je další českou zpěvačkou, která se vrhla do zpívání v angličtině. Taneční písnička Once Upon a Time vznikla ve spolupráci se zahraničním producentem Derekem Wolfem. Dvojice k ní už vydala i abstraktní videoklip, kde jsou Eviny autentické slzy!

Tvoje tvář má známý hlas - 9. díl - 6
aktualizováno 30.10.

BYL TO PODVOD? Eva Burešová se snažila ovlivnit porotu Tváře věcnými dary!

Sympatická herečka a zpěvačka Eva Burešová, která v současné době září Tváři, působí na první pohled jako uragán pozitivní energie s věčným úsměvem na rtech. Momentálně se řadí mezi kandidáty na celkové prvenství. Proto neváhala a nabídla porotě malý úplatek, aby si vítězství pojistila!

Tvoje tvář - 9. díl - odhalení songů - 3
26.10.

NEMEHLO BUREŠOVÁ: Kdykoliv dostane do rukou rekvizitu, dopadne to špatně! Co s nimi provádí?

Nemehla to v životě mají těžký. Šlapou do věcí, zakopávají, narážejí, padají… Stejným peklem si dle svých vlastních slov prochází herečka Eva Burešová v Tvoji tváři. Taneční kouč Yemi z ní doslova kvete!

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 2
22.10.

DIVOKÉ VYSTOUPENÍ: Sexy Eva Burešová utírala svoji rtěnku ze rtů Milana Peroutky! To byla síla

Bývalý účastník Tvojí tváře Milan Peroutka a současná hvězda této zábavné show Eva Burešová spojili síly a v osmém kole vystoupili společně jako Luis Fonsi a Demi Lovato. Předvedli neskutečně svůdnou show plnou doteků a polibků. Milan pak chodil v zákulisí s rtěnkou na rtech, aniž by si toho všimnul!

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 18
aktualizováno 21.10.

SMUTNÁ ROLE Milana Peroutky: Připisují mu veškerý neúspěch v Tváři

Herec, hudebník a moderátor Milan Peroutka si po účasti v Tvojí tváři na pracovní nabídky stěžovat nemusí – Momentálně se věnuje muzice i seriálům. Do soutěže, která ho proslavila, se opět vrátil, jenomže ne každý návrat domů je sladký...

Tvoje tvář - 7. díl - 8
16.10.

ANKETA: Kdo předvedl Michaela Jacksona v Tvojí tváři nejlépe? ROZHODNĚTE!

Pět sérií a šest soutěžících, kteří předvedli krále popu Michaela Jacksona. Kdo byl nejlepší? Milan Peroutka, Hana Holišová, Roman Vojtek, Tatiana Vilhelmová, Jan Kopečný nebo nově Eva Burešová? Podívejte se na videa a rozhodněte sami!