Odhalení proměny Vojty Drahokoupila - 2
aktualizováno 09.11.

ODHALENÍ PROMĚNY: Z Vojty D je postrach všech pařeb. Tahle mánička s rovnátky je dokonalá! FOTO

V sobotu večer televize Nova odvysílá už jedenáctý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna zpěváka Vojty D. Z hezouna s jemnými rysy bude alter ego Katty Perry. Jak bude vypadat? Podívejte se!

Odhalení proměny Míši Badinkové
26.10.

ODHALENÍ PROMĚNY: Badinková jako mladá a sexy Hana Zagorová. Vypadá naprosto dokonale! FOTO

Už v sobotu večer se diváci mohou těšit na show Tvoje tvář má známý hlas, během které uvidí osm dokonalých proměn. Na Michaelu Badinkovou čeká velká výzva! Promění se totiž ve zpěvačku Hanku Zagorovou. Na pomoc jí přispěchají účastníci minulé řady.

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 1
23.10.

ŠOK pro dceru Míši Badinkové: Nechce plešatou maminku! Ta je ale jiného názoru

Míša Badinková je nejen krásná, ale i neuvěřitelně sympatická herečka. Pamatujete si ji z Ulice, ale předloni nastoupila také do Ordinace. Doma má dvě krásné dcery – osmiletou Evelínku a čtyřletou Emílii, které miluje nadevše. Jedna se přišla podívat, jak maminka vystupuje ve Tváři a zhrozila se!

Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 9
aktualizováno 12.10.

ZKLAMANÁ EVA BUREŠOVÁ: Milan Peroutka se na ni vykašlal!

Král popu – to bude opravdu tvrdý oříšek. Herečka Eva Burešová už se v Tvojí tváři musela poprat s ledasčím, ale tentokrát to bude mít opravdu složité! Jak se jí podaří napodobit nenapodobitelného tanečníka Michaela Jacksona?

Tvoje tvář - 6. díl - Badinková vítěz
aktualizováno 06.10.

Míša Badinková vyhrála 6. díl Tvojí tváře! Příště to rozjede jako sexy Fergie. Víme, co zazpívá!

Původem slovenská kráska Míša se doposud měnila hlavně v krásné ženy, nepočítaje Ricka Astleyho. Teď se z ní ale stala královna americká soulu Aretha Franklin a za svůj excelentní výkon a skvělou show si odnesla své první vítězství. A jaký song zazní příště?

Tvoje tvář - 6. díl - Badinková - injektáž
aktualizováno 06.10.

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Míša Badinková promluvila o silikonech na obličeji. Měla o ně velký strach

Stále populárnější herečka Michaela Badinková doslova zazářila ve velkolepé a současně charitativní podívané s názvem Tvoje tvář má známý hlas. V šestém díle se bravurně převtělila do role Arethy Franklin a vysloužila si obrovský respekt televizních diváků. Jak si užívala celý večer v zákulisí?

Odhalení proměny Evy Burešové
05.10.

ODHALENÍ PROMĚNY: Upnuté šaty a vysoké podpatky. Eva Burešová je jako Iggy Azalea neuvěřitelně sexy!

V sobotu večer televize Nova odvysílá už šestý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna vítězky minulého kola Evy Burešové. Z drobné brunetky bude australská raperka. Na pomoc přispěchá Jitka Boho. Jak budou vypadat? Podívejte se!

Patrik Děrgel
aktualizováno 04.10.

DĚRGELŮV PINDÍK V AKCI: Pořád se musí kontrolovat v zrcadle!

Vizáž předurčuje Patrika Děrgela k rolím seriálových milovníků, o to víc překvapuje v dramatických rolích v Národním divadle. Ale třeba i v tom, jak se na hony drží od hvězdných manýrů. Jedna role mu ale imponuje nejvíc. A to je role žen. Ty zvládá s bravurou a noblesou. Přesvědčte se.