Berenika Kohoutová - Volejte Novu
28.10.

NEJTRAPNĚJŠÍ OKAMŽIK Bereniky Kohoutové: Odzpívála, dostala čočku a šla. VIDEO

K show Tvoje tvář má známý hlas už neodmyslitelně patří i pořad FaceNews. Novinky ze světa Tváře v něm přináší každý týden herečka Berenika Kohoutová a sledovat ho můžete ma portálu NovaPlus.cz. Vy se teď můžete podívat, jak vypadá její běžný den při natáčení.

Tvoje tvář - Relaxace v zákulisí
27.10.

Zvláštní uvolňovací techniky hvězd Tváře: Jašków během relaxačního odpočinku spadl ze židle!

Zvládnout relaxovat a skutečně si odpočinout je v dnešní době téměř nadlidský výkon. Soutěžící Tvojí tváře o tom ví své. Na natáčení myslí na to, co je čeká doma, když mají volno, létají jim v hlavě myšlenky na další natáčení a pořád dokola. Jak dokáží vypnout mozek, aby se dokázali uvolnit?

Tvoje tvář - repka Volejte
aktualizováno 14.10.

TVOJE TVÁŘ PLNÍ SNY: Šestnáctiletá Monika na natáčení nikdy nezapomene!

V show Tvoje tvář má známý hlas se každý týden přispěje na jednu nadaci. Sny ale plní i jinak – například mladé Monice, která velmi toužila po tom podívat se na natáčení!

Tvoje tvář - Ondra a Lucka
aktualizováno 13.10.

BLÁZNIVÁ NABÍDKA: Ondřej Sokol by měl moderovat Televizní noviny s Lucií Borhyovou

Sedmý díl show Tvoje tvář má známý hlas bude opět výjimečný, ale tentokrát nejenom kvůli famózním vystoupením účinkujících, ale i kvůli čtvrté porotkyni, Lucii Borhyové. A dokonce si střihne úvodní číslo s Ondrou Sokolem!

FaceNews - 4. díl - 3
07.10.

VIDEO: Nejvtipnější zkažené klapky Bereniky Kohoutové z FaceNews. To jsou přežblepty!

Ne vždy se všechno povede hned napoprvé a takzvané zkažené klapky patří k oblíbeným zábavám jak štábu, tak publika – jako jakýsi bonus. Výherkyně Tvojí tváře Berenika Kohoutová během natáčení pořadu FaceNews dala slovu přežblept nový význam! Klikněte na video, to musíte vidět.

Tvoje tvář - Zákulisí
06.10.

Dřina na Tváři, kterou diváci nevidí. Natáčení je rozplánované na vteřiny!

Přípravy jako na start raketoplánu, kde je vše naplánované na vteřiny! Tak to vypadá v zákulisí show Tvoje tvář má známý hlas, která na televizních obrazovkách běží každou sobotu. Soutěžící se připravují na etapy a v rámci ušetření času mají i vlastní jídelnu!

Jitka Boho
aktualizováno 01.11.

VIDEO: Krásku Jitku Boho šokovali kolegové z Tvojí tváře! Co o nich netušila?

Soutěžící čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas a jedna z nejkrásnějších žen Česka Jitka Boho byla opravdu překvapená, když se dozvěděla, co dokáží její kolegové z Tvojí tváře! O co šlo?

Tvoje tvář: Jídelna zákulisí - reportáž Volejte Novu
aktualizováno 28.10.

VIDEO: Kdo je jejich velká máma? Soutěžící Tvojí tváře odhalili, kdo se o ně v zákulisí nejlépe stará!

Náročné tréninky, generálky i nedostatek spánku – to je důvod se řádně posilnit. Po jakém jídle sáhnout soutěžící show Tvoje tvář má známý hlas? To pro vás vyrazila zjistit reportérka Adriana Šoltésová.

Tvoje tvář: Jitka Boho - Volejte Novu - koláž
aktualizováno 21.10.

Hvězda Tvojí tváře Jitka Boho přiznala: S manželem a dcerou plánují velkou změnu! VIDEO

Jitka Boho je velkým překvapením Tváře! Jako popová star Beyoncé zvítězila hned v první epizodě a vysloužila si ovace ve stoje! V soukromí ale jak její příjmení napovídá, vyznává boho styl, tedy soulad s přírodou. Více v reportáži.

Tvoje tvář má známý hlas: Dnes ve 20:20 - 6. díl
aktualizováno 07.10.

DNES VEČER v Tvojí tváři: Fascinující proměny, Háma jako baleťák a oblíbená moderátorka v porotě!

Už dnes večer odstartuje šestý díl Tvojí tváře, který bude napěchovaný pozoruhodnými momenty! Třeba z Aleše Hámy se stane baleťák, Berenika Kohoutová se popere se slovy, která nedávají smysl, a hostem bude moderátorka televize Nova!

Jan Maxián - Volejte Novu
30.09.

Honza Maxián jak ho neznáte: Vzal nás do práce a ukázal to, co ještě nikomu!

Tvoje tvář má známý hlas! Tak pokud tohle o někom platí na sto procent, je to právě Honza Maxián! Jestliže si každý týden u televize říkáte, odkud že ten Honzův hlas znáte, my vám to teď rádi ukážeme. Vezmeme vás totiž přímo k němu do práce!

Tvoje tvář má známý hlas: Volejte Novu - zajímavosti 1. dílu
aktualizováno 02.09.

ZAJÍMAVOSTI z prvního dílu Tvojí tváře: Tohle byste si rozhodně neměli nechat ujít! VIDEO

Už dnes večer startuje první díl čtvrté řady fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Reportérka Adriana Šoltésová pro vás zjistila, jaké překvapení si pro diváky připravil Jakub Kohák a jak bude vypadat Leona Machálková v prvním díle! A navíc pro vás máme jednu skvělou novinku!