Tvoje tvář - 8. díl - odhalení songů - 4
aktualizováno 17.10.

VOJTA DRAHOKOUPIL V ŠOKU: Sokol mu vyhrožuje a nadává mu! Může za to historie

Je mu teprve něco málo přes dvacet let, ale už se staví ve Tváři vedle takových hvězd jako Robert Jašków nebo Jitka Schneiderová. Jen těžko byste u něj hledali namyšlenost, hvězdné manýry či rozmazlenost. Ví, že si svou slávu musí vydobýt sám. Přesto ho Ondra Sokol označuje hanlivým výrazem!

Tvoje tvář - 7. díl - 25
15.10.

CENTIMETR OD TRAGÉDIE: Vojta D se málem rozsekal na pódiu! Všimli jste si kritického okamžiku?

Zpěvák a hvězda show Tvoje tvář má známý hlas Vojta Drahokoupil má v poslední době práce víc než kdy předtím. Bohužel se to začíná podepisovat i na jeho zdraví. A k tomu všemu se málem zranil během sobotního vystoupení ve Tváři. Pád na záda by byl asi poslední kapkou!

Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl - 8
aktualizováno 11.10.

VIDEO: Vojta D se bude v sobotní Tváři trápit! S cizími zuby se nesmí vůbec hýbat

Vojta Drahokoupil ovládá dobře jazyk mateřský a anglický. Jak je na tom s kdysi světovým jazykem číslo jedna – francouzštinou?

Tvoje tvář - 6. díl - 6
aktualizováno 08.10.

ČESKÝ BRUNO MARS: Vojta D se chystá na svých koncertech udělat zásadní změnu!

Říká se o něm, že vypadá jako Justin Bieber. On však miluje Bruna Marse. Hezounek z Tvojí tváře Vojta Drahokoupil se chystá po vzoru dvou zmíněných hvězd udělat zásadní změnu na svých koncertech!

Tvoje tvář - 5. díl - Odhalení songů - 10
29.09.

Vojta D si splní sen každého kluka: Bude kreslený! Na pódiu Tvojí tváře jste něco takového ještě neviděli

Snad žádná jiná doba nepřála tolik bláznivým experimentům a okázalosti jako osmdesátá léta. Na diskotéce v té době jely hity od od A-ha, Madonny nebo Cyndi Lauper. Do tohoto módního pekla zavítá i účastník Tvojí tváře Vojta D. A dokonce bude v animované verzi!

Tvoje tvář - 4. díl - Vojtěch Drahokoupil
24.09.

VOJTA D promluvil o svém vztahu: Místo romantiky doma roztáhnu nohy a kroutím zadkem! Co na to přítelkyně?

Hezoun Vojta Drahokoupil je snem mnoha fanynek, on sám je ale šťastně zadaný s modelkou Kristýnou Kubíčkovou. O tom, že jejich vztah je pevný jak skála, se můžete přesvědčit právě teď! Díky Tvojí tváři se den co den připravuje na vystoupení. A naposledy doma twerkoval jako o život...

Vojta Drahokoupil
aktualizováno 19.09.

To nevypadá dobře! Účastník Tvojí tváře Vojta D skončil na kapačkách

Vojta D, který v součansé době exceluje v show Tvoje tvář má známý hlas, na tom není dobře – skončil v nemocnici a je napojený na kapačky!

Tvoje tvář - 4. díl - Odhalení Vojtěcha Drahokoupila
aktualizováno 21.09.

ODHALENÍ PROMĚNY: Exkluzivní foto Vojty D jako sexy černošky Ciary! Podoba je to neskutečná

Šílená proměna čeká na miláčka poroty a diváků. Mlady zpěvák Vojta D už dříve prohlásil, že nechce mladé popové zpěvačky, jenomže osud to chtěl jinak. Zároveň je ale rád, že bude černoška. Podívejte se, jak bude vypadat jako sexy královna parketu Ciara!

Tvoje tvář - 3. díl - rozhovory před - Vojtěch Drahokoupil
12.09.

Z hezounků příšerky: David Kraus bude neskutečný slizoun a Vojta D nedopadne o moc lépe!

Vojty Drahokoupila je teď všude plno. Kromě toho, že jej každou sobotu vídáte v Tvojí tváři, ve které se každý týden mění v jinou světovou celebritu, ale ovace sklízí i se svým novým klipem!

Tvoje tvář - 1. díl - Vojta Drahokoupil injektáž
aktualizováno 01.09.

Jak se Vojta Drahokoupil chystal na vítězné číslo? Musel nabrat špeky! EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR

První díl premiérové páté řady Tvoje tvář má známý hlas zná svého vítěze, stal se jím druhý nejmladší soutěžící. Vojta D všechny uhranul svou verzí písně Rolling in the Deep od Adele a zaslouženě se stal vítězem. Jaké byly jeho pocity těsně před vystoupením?

Vojta Drahokoupil a Ondřej Sokol
25.08.

VIDEO: Vojta D a Ondřej Sokol způsobili pořádný poprask na letišti. Zjevili se tam jako Lady Gaga!

O pořádný rozruch se na letišti postarali zpěvák Vojta Drahokoupil a moderátor Ondřej Sokol. Oba se tam objevili v převlecích a spustili pořádné divadýlko. Tenhle spot vám rozhodně nemůže utéct!

Vojta Drahokoupil s novou přítelkyní
01.08.

Nová láska Vojty D má v létě smůlu. Proč ji idol náctiletých dívek nikam nevezme? VIDEO

Populární zpěvák Vojta Drahokoupil se po téměř třech letech vztahu rozešel se svou přítelkyní Denisou! Nyní se konečně rozpovídal o nové přítelkyni Kristýně Kubíčkové. Jak dlouho spolu jsou a proč nepojedou v létě na dovolenou?