Eva Burešová
aktualizováno 28.11.

LIVECHAT S FINALISTKOU TVOJÍ TVÁŘE: Na zvídavé dotazy diváků odpovídala Eva Burešová!

Eva Burešová byla jednou z největších hvězd posledního ročníku Tvojí tváře. Skončila sice na stříbrné příčce, ale titul jednoho z nejoblíbenějších účastníků jí nikdo nevezme. V livestreamu bude odpovídat živě na vaše dotazy!

Tereza Mašková
aktualizováno 23.11.

SMUTNĚ KOUKÁ: Tereza Mašková má důležitý vzkaz pro Vojtu Dyka a Martu Jandovou!

Je mladá, krásná, talentovaná a úspěšná. Vyhrála hudební soutěž SuperStar a v Tvojí tváři se dostala až do finále. V živém vysílání, kde odpovídala na divácko dotazy, se objevila i otázka, s kým by si ráda zazpívala. Jsou to dvě velká jména!

Tereza Anna Mašková: Jenifer Hudson – One Night Only
aktualizováno 23.11.

LIVECHAT S FINALISTKOU TVOJÍ TVÁŘE: Na dotazy diváků odpovídala Tereza Mašková

Jestli v roce 2018 česká scéna poznala nějakou opravdu výraznou novou tvář, je to nepochybně Tereza Mašková. Vyhrála SuperStar a dostala se do finále Tvojí tváře. Živě odpovídala na divácké dotazy.

Michaela Badinková
aktualizováno 21.11.

Vítězka Tvojí tváře by chtěla být mužem! Co ji na nich tak láká? VIDEO

V pořadí pátou vítězkou velkolepé show Tvoje tvář má známý hlas se stala Michaela Badinková. Podle vlastních slov si celé tři měsíce nesmírně užila a vítězství pro ni bylo jen třešničkou na dortu. Co ji bavilo dělat nejvíce?

Patrik Děrgel - Livestream
20.11.

Šílená historka Patrika Děrgela: Do divadla mu přišel dopis plný urážek. Rozhodil ho před představením!

Hejty, neboli negativní názory, dělají kdekomu těžkou hlavu. Nejhorší ale je, že poslední dobou se jimi příliš nešetří. Své o tom ví i účastník Tváře Patrik Děrgel, který několik podobných urážlivých zpráv dostal. Těžkou hlavu si z nich ale nedělá, naopak, podělil se o vtipnou historku!

Michaela Badinková - Livestream
aktualizováno 21.11.

LIVECHAT S VÍTĚZKOU TVOJÍ TVÁŘE: Míša Badinková odpovídala na divácké dotazy

Jak si užívá vítězství? Co pro ni bylo nejtěžší? Dostala gratulaci od Jana Ciny, Bereniky Kohoutové nebo Tatiany Vilhelmové? Jaká muka zažívala v maskérně? Kdo byl její největší oporou? To vše se diváci dozvěděli v livechatu s vítězkou Tvojí tváře.

Vojtěch Drahokoupil odpovídal živě
aktualizováno 16.11.

LIVECHAT s Vojtou Drahokoupilem: Oblíbený zpěvák odpovídal živě na dotazy diváků

Je mladý, krásný, báječně tancuje a ještě lépe zpívá. Vojta D je jednou z největších hvězd posledního ročníku Tvojí tváře. Sice se nedostal do finále, ale titul jednoho z nejoblíbenějších účastníků mu nikdo nevezme. Svými výkony ukradl srdce nejedné ženy a v livestreamu bude živě odpovídat na vaše dotazy!

Tvoje tvář Aneta Krejčíková
aktualizováno 24.11.

JSEM TROCHU ÚCHYL! prozradila Aneta Krejčíková v rozhovoru. Co ji strašně baví?

Jak Aneta Krejčíková vnímá svou účast v show Tvoje tvář má známý hlas? A není jí líto, že skončila „až“ čtvrtá? V exkluzivním rozhovoru prozradila o to, co se pilo na večírcích Tvojí tváře.

Aneta krejčíková odpovídala online!
aktualizováno 24.11.

LIVECHAT S FINALISTKOU TVOJÍ TVÁŘE: Na zvídavé dotazy diváků odpovídala Aneta Krejčíková!

Je mladá, krásná, úžasná, báječně zpívá a ještě lépe hraje. Aneta Krejčíková byla jednou z největších hvězd posledního ročníku Tvojí tváře. Sice skončila čtvrtá, ale titul jednoho z nejoblíbenějších účastníků jí nikdo nevezme. Svými výkony ukradla srdce nejednoho muže a v livestreamu odpovídala živě na vaše dotazy.

Berenika Kohoutová
aktualizováno 22.11.

KONEČNÁ A VYSTUPOVAT: První slova Bereniky Kohoutové o rozchodu s manželem. Přiznala, co za ním stálo

Filmový producent Pavel Čechák doprovázel Bereniku Kohoutovou na každém kroku, ale na posledních akcí chyběl. A měl k tomu vážný důvod. Talentovaná zpěvačka se totiž s manželem rozešla. Nyní exkluzivně prozradila proč.

Jitka Boho odpovídala online
aktualizováno 22.11.

FINALISTKA JITKA BOHO odpovídala živě v LIVECHATU: Odpověděla na všechny otázky diváků!

V sobotu večer těsně přišla o vítězství v Tvojí tváři, ale pozici největšího překvapení čtvrté série populární pěvecké soutěže jí nikdo nevezme. Jitka Boho získala letos na jaře srdce televizních diváků, teď jim odpovídala na jejich zvídavé dotazy.

Svůdná Berenika Kohoutová
aktualizováno 22.11.

LIVECHAT S VÍTĚZKOU TVOJÍ TVÁŘE: Berenika Kohoutová odpovídala na vaše otázky!

Jak si užívá vítězství? Co pro ni bylo nejtěžší? Jakou podporu dostala od Jana Ciny a Tatiany Vilhelmové? Jaká muka zažívala v maskérně? Kdo byl její největší opora? To vše se diváci dozvěděli v livechatu s vítězkou Tvojí tváře.