Tvoje tvář - 10. díl - 27
aktualizováno 05.11.

ANKETA: Vyberte nejlepší proměnu 10. dílu Tvojí tváře. Která práce maskérů byla podle vás nejlepší?

Jednotlivé proměny desátého dílu show Tvoje tvář má známý hlas opět braly dech. Která z nich se nejvíce líbila vám? Hlasujte v anketě.

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 15
22.10.

ŽHAVÉ PROMĚNY 8. dílu Tvojí tváře: Která nejvíc dostala vás? HLASUJTE

Jednotlivé proměny osmého dílu show Tvoje tvář má známý hlas opět braly dech. Která z nich se nejvíce líbila vám? Hlasujte v anketě.

Tvoje tvář - 8. díl - odhalení songů - 5
20.10.

VIDEO: Jitka Schneiderová má dokonalou sexy postavu, přesto chce větší zadek. Pomůže jí ve Tváři!

Takhle sexy Jitku Schneiderovou neznáte. V osmém díle Tvojí tváře ztvární Jennifer Lopez, která si dala předsevzetí, že nikdy nezestárne. Česká herečka se těší, až bude mít možnost sáhnout si na zadek americké umělkyně, která si neřekne jinak než JLo.

Odhalení proměny Terezy Maškové
aktualizováno 19.10.

ODHALENÍ PROMĚNY: Boky jako skříň a buclaté tvářičky. Terezu Maškovou jako Susan Boyle nemáte šanci poznat!

V sobotu večer televize Nova odvysílá už osmý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna Terezy Maškové. Z drobné a krásné vítězky SuperStar bude skotská korpulentní pěvkyně. Jak bude vypadat? Podívejte se!

Tvoje tvář - 7. díl - NEJ proměna
aktualizováno 15.10.

POVEDENÉ PROMĚNY 7. dílu Tvojí tváře: Která nejvíc dostala vás? HLASUJTE

Jednotlivé proměny sedmého dílu show Tvoje tvář má známý hlas opět braly dech. Která z nich se nejvíce líbila vám? Hlasujte v anketě.

David Šesták - Tvoje tvář má známý hlas
22.09.

ZÁKULISÍ TVOJÍ TVÁŘE: Podívejte se do maskérny, kde silikon teče proudem! VIDEO

Aby se na natáčení připravilo naráz osm soutěžících, musí být vše do detailu naplánované. Hlavní maskér Tvojí tváře vás provede složitou přípravou masek! Jak vše probíhá?

Tvoje tvář - 1. díl - NEJ proměny
03.09.

GENIÁLNÍ PROMĚNY prvního dílu Tvojí tváře: Která vás dostala úplně nejvíc? HLASUJTE!

Madonna, James Brown, Adele nebo třeba Lady Gaga. Která proměna prvního dílu páté řady Tvojí tváře vám vyrazila dech a považujete ji za nejlepší? Je to na vás! HLASUJTE!

Jan Maxián si udělal pořádnou srandu z Anety Krejčíkové
aktualizováno 09.11.

TO V TV NEUVIDÍTE: Vášnivý polibek v zákulisí Tvojí tváře! Co prováděla Aneta Krejčíková v maskérně?

Aneta Krejčíková se v ateliérech show Tvoje tvář má známý hlas pořádně rozjela! Její kolega Jan Maxián přišel se šokujícím odhalením, proč si maže vodku na obličej! A proč by si měli všichni dávat pozor, když za ní chodí?

Tvoje tvář - kostymérna
04.11.

ZÁKOUTÍ TVOJÍ TVÁŘE: Šestikilová umělá prsa a pořádné zadky! Bizarní kousky v kostymérně a místa, kde jste ještě nebyli!

Maskérnu Tvojí tváře diváci moc dobře znají, zato v kostymérně tak často nejsou, a právě ta ukrývá plno velmi zajímavých kousků v podobě nejrůznějších vycpávek a tělesných komponentů. Umělá prsa, pupky, nohy, prostě vše, co je k dokonalým proměnám potřeba. A už jste byli ve studiu či šatně pro soutěžící? Podívejte se na místa, která v televizi neuvidíte!

Tvoje tvář má známý hlas: Jak to vypadá v zákulisí?
aktualizováno 22.04.

Drsné chvíle před natáčením Tvojí tváře: Co vše musí zvládnout soutěžící a jak to vypadá v zákulisí? Budete zírat!

Stres, nervozita a bušení srdce - takové jsou pocity soutěžících z show Tvoje tvář má známý hlas těsně před vystoupením. Nejdříve ale musí každý z nich projít složitou proměnou. Kam směřují jejich kroky? To pro vás zjišťovala reportérka Adriana Šoltésová, která vás teď provede zákulisím!

Ondřej Ruml
23.02.

VYSTOUPENÍ ONDŘEJE RUMLA OHROŽENO: Zvládne odtančit své první číslo? Má nečekaný problém

Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas startuje už v neděli! V pohotovosti jsou jak účastníci, tak celý tým maskérů a kostymérů. Proč měli velký problém s vystoupením Ondřeje Rumla?