Jitka Boho
aktualizováno 26.08.

JITKA BOHO si dodává odvahu: Všichni mě tím strašili, ale rozhodně to nemůže být horší než porod! Z čeho mají ostatní hrůzu, ale ona ne?

Do startu čtvrté řady fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas chybí pouze týden! Před samotným natáčením a řadou tréninků, museli soutěžící zvládnout jeden z nejnáročnějších úkolů – odlévání masek. Jak celý proces probíhal pro vás zjišťovala reportérka Adriana Šoltésová.

Tvoje tvář má známý hlas: Jan Kopečný
aktualizováno 24.08.

HÁDANKA: Poznáte, kdo ze soutěžících Tvojí tváře se skrývá pod maskou? VIDEO

Jsou ve tmě, nemohou dýchat a musí nehybně sedět více než hodinu. I to si musí soutěžícíc protrpět. Otázkou ale je, kdo se skrývá právě pod touto maskou! Uhádnete to?

Tvoje tvář má známý hlas: Tomáš Matonoha během odlévání masky
aktualizováno 01.09.

DRSNÉ CHVÍLE z Tvojí tváře: Vypněte to světlo! Prosil Tomáš Matonoha maskéry po odlitku obličeje

Odlévání masky – pro někoho noční můra a pro někoho procházka růžovou zahradou. Každý soutěžící Tvojí tváře si tím ale musí projít. Jak to zvládal Tomáš Matonoha? Jednu chvíli měl velké komplikace!

Tvoje tvář má známý hlas: Jitka Boho - odlévání masek
18.08.

Drsné odlévání masky v Tvojí tváři: Jitka Boho nemohla pod nánosem sádry dýchat!

Osm nových soutěžících, jedinečné proměny i hvězdní hosté! Taková bude čtvrtá řada úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas! Jaké změny vás čekají a jak probíhalo odlévání masek u Jitky Boho?

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: Obličeje účinkujících zalité silikonem a sádrou! - 7
aktualizováno 25.02.

NEUVĚŘITELNÉ: Soutěžící z Tvojí tváře musí být hodinu v naprosté tmě! Zvládli byste to?

Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas startuje už zítra na obrazovkách TV Nova! Před samotným natáčením a pečlivým trénováním ale museli soutěžící podstoupit náročnou část, bez které by se žádná proměna neobešla – odlévání masek. Jak celý proces vzniká?

Tvoje tvář má známý hlas: Aleš Háma
23.02.

Telefon v ruce, ústa dokořán: Kdo z Tvojí tváře si odlévání masek tak užíval?

Před samotnými proměnami musela osmička soutěžících podstoupit odlévání masek. Celý proces byl velmi náročný, ale proč se zbytečně stresovat, že? Přesně to si řekl i jeden ze soutěžících... Kdo to byl?

Tvoje tvář má známý hlas: Odlévání masek
aktualizováno 21.02.

GALERIE: Obličeje účinkujících zalité silikonem vás pobaví! Kdo byl ale v úzkých?

Během příprav museli všichni soutěžící podstoupit náročné odlévání masek, během něhož museli nehybně ležet pod tlustou vrstvou neprodyšné hmoty. Mohli snadno dostat klaustrofobický záchvat! Jak se s tím poprali? Podívejte se do galerie!

Tvoje tvář má známý hlas
aktualizováno 21.02.

Kdo se skrývá pod maskou? Pod neprodyšnou hmotou trpěla ukecaná herečka známá i z Ordinace!

Každý si tím musí projít – a to i jedna herečka, která během odlévání masek pořád mluvila a celý proces si poctivě dokumentovala. Uhádnete, kdo se skrývá pod maskou?

Tvoje tvář má známý hlas: Odlévání masek - Vilhelmová
aktualizováno 19.02.

Z Tvojí tváře: U odlévání masek se toho dá stihnout víc než dost! Tipnete si, kdo stihl sníst nejen salát?

Bez odlití masky by se show Tvoje tvá má známý hlas neobešla. Celý proces zabere několik hodin, a tak se není čemu divit, že se u toho dá stihnout hodně věcí. Uhádnete, kdo se u tohoto procesu zvládl najíst?

Tvoje tvář má známý hlas: Odlévání masek - Dejdar
aktualizováno 17.02.

VIDEO: Přípravy nové řady Tvojí tváře v plném proudu. Poznáte, která hvězda se skrývá pod maskou?

Osmička soutěžících třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas kromě focení musela zvládnout náročnější část celých příprav – odlévání masek. Kdo se skrývá pod velkým nánosem sádry? Hádejte!