Tvoje tvář - účastníci - 4
01.12.

Jaké bylo nejlepší vystoupení páté řady Tváře? To vás rozhodně překvapí!

Vítězkou 5. řady show Tvoje tvář má známý hlas se stala talentovaná Michaela Badinková. Kdo z finálového čtyřlístku ale zabodoval v divácké anketě? Podívejte se!

Tereza Mašková
26.11.

V LEDNU JDE NA BOTOX: Tereza Mašková prozradila své plány do nového roku. A bude to jízda!

Zpěvačka Tereza Mašková žije svůj sen. Letos zvítězila v SuperStar, upozornila na sebe v televizní show Tvoje tvář má známý hlas, kde skončila čtvrtá, vydala první album a představila klip k singlu New Me. Co plánuje v budoucnosti? Například zajít na Botox!

Tereza Anna Mašková: Jenifer Hudson – One Night Only
aktualizováno 23.11.

LIVECHAT S FINALISTKOU TVOJÍ TVÁŘE: Na dotazy diváků odpovídala Tereza Mašková

Jestli v roce 2018 česká scéna poznala nějakou opravdu výraznou novou tvář, je to nepochybně Tereza Mašková. Vyhrála SuperStar a dostala se do finále Tvojí tváře. Živě odpovídala na divácké dotazy.

Tvoje tvář - 5. řada - cesta soutěží - 1
21.11.

Černoška, punkerka i feťačka: Takhle zářila Tereza Mašková v Tvojí tváři! VIDEO

Momentálně nejsledovanější objev na česko-slovenské hudební scéně a aktuální držitelka titulu SuperStar 2018 Tereza Mašková nezačala v Tvojí tváři dobře, v prvním kole skončila poslední. Jenomže za týden se to změnilo s první výhrou, ke které ještě přidala druhou. A co ostatní vystoupení?

Tvoje tvář - 12. díl - 8
21.11.

VIDEO: Tereza Mašková v sobě ve Tváři objevila skrytý talent! Přijde role ve filmu?

Diváci SuperStar a Tvojí tváře měli příležitost se přesvědčit o Tereziných dokonalých hlasových predispozicích. Překvapilo je však, že umí i skvěle hrát! Dočká se role v seriálu nebo filmu?

Závist a pomluvy: Tereza Mašková promluvila o stinné stránce slávy
20.11.

Závist a pomluvy: Tereza Mašková promluvila o stinné stránce slávy

Zpěvačka Tereza Mašková nejprve vyhrála Superstar a pak se každý týden objevovala na obrazovce televize Nova jako soutěžící v show Tvoje tvář má známý hlas. A teď vydala svou první sólovou desku i singl s úchvatným videoklipem!

Tereza Mašková
aktualizováno 19.11.

Vlk, oheň i výpravné kostýmy: První videoklip Terezy Maškové je opravdu velkolepý! VIDEO

Tereza Mašková vyhrála Superstar 2018 a nedávno měla možnost zúčastnit se také oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Jak její kariéra pokračuje? Vydala první singl a desku!

Tvoje tvář - 12. díl - reportáž Volejte Novu
17.11.

VELKÉ FINÁLE TVOJÍ TVÁŘE: Soutěžící exkluzivně odhalili, jaké písně zazpívají. Bude tam i Karel Gott!

Pátá série zábavné show Tvoje tvář má známý hlas končí! Finálový večer mají před sebou poslední čtyři soutěžící. Co se dělo v zákulisí před velkým finálem?

Tvoje tvář - 7. díl - 11
17.11.

11 vítězů jednotlivých kol, ale absolutní vítěz bude jen jeden: Připomeňte si, jak to soutěžícím Tváře šlo!

V sobotu půjde do tuhého! V souboji o absolutní vítězství se utkají Michaela Badinková, Tereza Mašková, Eva Burešová a Patrik Děrgel. Než ale bude rozhodnuto, připomeňte si všech jedenáct proměn, které se zapsaly do historie páté řady soutěže jako vítězné.

Tereza Mašková vydává svůj první singl - 4
aktualizováno 16.11.

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Tereza Mašková vydává své první album plné hitů!

Tereza Mašková momentálně září v show Tvoje tvář má známý hlas. Výkonná zpěvačka ale zároveň zvládla vydat album s písněmi, se kterými vystupovala v letošním ročníku SuperStar!

Tereza Mašková vydává svůj první singl - 6
aktualizováno 14.11.

Nejočekávanější debut roku 2018: Singl Terezy Maškové vás přenese do jiné dimenze! EXKLUZIVNÍ VIDEO

Momentálně nejsledovanější objev na česko-slovenské hudební scéně a aktuální držitelka titulu Česko Slovenská SuperStar 2018 Tereza Mašková přichází s dlouho očekávaným debutem. Svůj první singl a videoklip představí v sobotu 17. listopadu. Podívejte se na exkluzivní první záběry z pohádkového videoklipu!

Tvoje tvář má známý hlas - 12. díl - 2
aktualizováno 14.11.

Tereza Mašková překvapila: Ve finále Tváře by raději viděla někoho jiného! Koho by vyškrtla?

Zpěvačka Tereza Mašková je jednou ze čtyř finalistů zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Společně s ní se do finále dostali Michaela Badinková, Patrik Děrgel a Eva Burešová. Jenomže výherkyni SuperStar se tahle sestava nezamlouvá, nejraději by změnila jedno jméno.