Odhalení proměny Terezy Maškové
aktualizováno 19.10.

ODHALENÍ PROMĚNY: Boky jako skříň a buclaté tvářičky. Terezu Maškovou jako Susan Boyle nemáte šanci poznat!

V sobotu večer televize Nova odvysílá už osmý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna Terezy Maškové. Z drobné a krásné vítězky SuperStar bude skotská korpulentní pěvkyně. Jak bude vypadat? Podívejte se!

Odhalení proměny Jitky Schneiderové - 1
12.10.

ODHALENÍ PROMĚNY: Z Jitky Schneiderové je popová princezna! S blond parukou je neskutečně sexy. FOTO

V sobotu večer televize Nova odvysílá už sedmý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna Jitky Schneiderové. Z drobné a oblíbené herečky ze Samotářů bude americká popová princezna. Jak bude vypadat? Podívejte se!

Tvoje tvář - 7. díl - Lucie Borhyová - 2
11.10.

EXKLUZIVNÍ FOTO: Lucie Borhyová s knírkem! Jak se vám líbí jako chlap?

Tentokrát diváky čeká něco, co tu ještě nebylo. Do poroty usedne jako host moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová. Nezůstane ovšem jen u porotcování. Lucie totiž v soutěži také vystoupí!

Tvoje tvář - 6. díl - Nejlepší proměna
08.10.

DECHBEROUCÍ PROMĚNY: Která z 6. dílu Tvojí tváře se povedla nejvíce? Hlasujte

Maskéři v show Tvoje tvář má známý hlas jsou profesionálové ve svém oboru a s jednotlivými proměnami si umí pořádně vyhrát. Jinak tomu nebylo ani během šestého dílu páté řady Tvojí tváře. Která proměna se vám líbila nejvíce? Dejte nám vědět!

Odhalení proměny Evy Burešové
05.10.

ODHALENÍ PROMĚNY: Upnuté šaty a vysoké podpatky. Eva Burešová je jako Iggy Azalea neuvěřitelně sexy!

V sobotu večer televize Nova odvysílá už šestý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Obrovským překvapením bude mimo jiné i proměna vítězky minulého kola Evy Burešové. Z drobné brunetky bude australská raperka. Na pomoc přispěchá Jitka Boho. Jak budou vypadat? Podívejte se!

Tvoje tvář - 5. díl - 18
01.10.

SKVĚLÁ PRÁCE MASKÉRŮ: Která proměna 5. dílu Tvojí tváře se povedla nejvíce? HLASUJTE!

Maskéři v show Tvoje tvář má známý hlas jsou profesionálové ve svém oboru. Je úžasné vidět jejich práci a výsledky naživo. Jinak tomu nebylo ani během pátého dílu páté řady Tvojí tváře. Která proměna se vám líbila nejvíce? Dejte nám vědět!

Tvoje tvář - 4. díl - Tereza Mašková
24.09.

Velké obavy Terezy Maškové: Během sobotního vystoupení se mohlo stát děsivé faux pas! Co hrozilo?

Maskéři v show Tvoje tvář jsou nejpovolanějšími profesionály. Je úžasné vidět jejich práci a výsledky naživo. Jenomže bývalá účastnice SuperStar měla během posledního dílu pořádně nahnáno. Čeho se bála a měla k tomu důvod?

Tvoje tvář - 3. díl - Jan Révai - injektáž
aktualizováno 15.09.

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR s Honzou Révaiem! Dostal tanga, ve kterých bylo vidět úplně všechno!

Třetí díl páté řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas bezkonkurenčně ovládl Honza Révai, který se přeměnil ve zpěváka Jasona Derula. Při zpěvu písničky If I'm Lucky málem zbořil sál! Démonické vystoupení zabodovalo i u poroty.

Tvoje tvář - 3. díl - rozhovory před - Michaela Badinková
aktualizováno 14.09.

Michaela Badinková odhaluje: Jak bude v sobotní Tváři vypadat. Promění se v netradičního anděla! VIDEO

Michaela Badinková v nové řadě pořadu Tvoje tvář má známý hlas předvádí nadstandardní výkony. Po Lize Minnelli, díky které vybojovala druhé místo, a Nicole Scherzinger z legendární skupiny Pussycat Dolls ztvární další slavnou zpěvačku. Tentokrát se převtělí do Annie Lennox.

Tvoje tvář - 3. díl - rozhovory před - Robert Jašków
13.09.

Lingvista Robert Jašków: Prozradil tajemství známé písně od O-ZONE! Střihne si ji v sobotu v češtině?

Robert Jašków už má za sebou natáčení dvou dílů úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. Kdo by si ale myslel, že po tom, co ztvárnil frontmana německé kapely Rammstein a famózní Dianu Ross, už nemůže ničím překvapit, hodně by se spletl. V novém díle se totiž představí jako člen moldavské kapely O-Zone.

Tvoje tvář - 3. díl - rozhovory před - Tereza Mašková
aktualizováno 12.09.

Tereza Mašková promluvila o svém velkém handicapu: Během tréninků na Pink se musela důležité věci zbavit!

Tereza Mašková sice převálcovala své konkurenty v SuperStar, teď ale započala novou životní kapitolu. Tuto sobotu ji už potřetí můžete spatřit v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Tentokrát si ale vylosovala poměrně těžkou interpretku...

Tvoje tvář - 2. díl - Robert Jašków
10.09.

Spokojený Robert Jašków: Věděl, jak ho porota Tvojí tváře ohodnotí! Nemohlo to dopadnout jinak

Je sexy, je svůdná a ovlivnila mnoho lidí. Michael Jackson chtěl dokonce vypadat jako ona! Řeč je o Dianě Ross, kterou ztvárňoval v show Tvoje tvář má známý hlas Robert Jašków. A jeho herecká kolegyně se na jeho proměnu v ženu nemohla jednoduše ani podívat!