Jednotlivá vystoupení - 2. díl
aktualizováno 08.09.

JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Tvojí tváře: Odvážná Nicole Scherzinger, ubrečený James Blunt a šílený Ben Cristovao

Nestihli jste jednotlivá vystoupení druhého dílu páté řady velkolepé show Tvoje tvář má známý hlas? Nezoufejte. Všechna si můžete přehrát zde!

Michaela Badinková
24.07.

Účastnice Tvojí tváře a hvězda Ordinace chtěla skončit s herectvím. Její důvod vás dojme

Show Tvoje tvář má známý hlas opět a brzy vtrhne na televizní obrazovky se zbrusu novou sestavou populárních soutěžících, kteří se divákům postarají o porci nové zábavy. Mezi nimi se objeví, jak už web Tvojí tváře avizoval, i herečka ze seriálu Ordinace. A to samotná manželka legendárního doktora Mázla. Co o herečce Michaele Badinkové možná netušíte?

Jan Kopečný
28.11.

VIDEO: Co plánuje Honza Kopečný po Tvojí tváři? Prozradil, na co se mohou jeho fanoušci těšit!

Talentovaný, sympatický a krásný – tak se dá popsat Honza Kopečný, který skončil na třetím místě ve 4. řadě show Tvoje tvář má známý hlas. Honza v livestreamu prozradil i to, co za projekt aktuálně chystá!

Finalisté 4. řady Tvojí tváře
aktualizováno 25.11.

NEJLEPŠÍ PODLE DIVÁKŮ: Kdo vyhrál diváckou anketu Tvojí tváře? Kdo předvedl úplně nejlepší vystoupení?

Vítězkou 4. řady show Tvoje tvář má známý hlas se stala talentovaná Berenika Kohoutová. Kdo z finálového čtyřlístku ale zabodoval v divácké anketě? Kdo předvedl nejlepší proměnu? Podívejte se!

Tvoje tvář má známý hlas: 4. hostující porotce - 10. díl
26.04.

EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: V 10. díle Tvojí tváře zasedne do křesla slavný kutil a gynekolog!

Zajímá vás, kdo v neděli doplní trio porotců v desátém díle Tvoje tvář má známý hlas? Bude to známý český kutil, který to umí nejen s hráběmi a lopatkou. Zvládá i hodně dalších věcí!

Tvoje tvář má známý hlas: Dnes ve 20:20 - 5. díl
aktualizováno 26.03.

UŽ DNES VEČER: Sexy Konvičková a divoký Háma! Tvoje tvář vás nenechá v klidu!

Už pátý díl fenomenální a divoké show Tvoje tvář má známý hlas je tu! V neděli večer nenechají jednotlivá vystoupení soutěžících nikoho v klidu. Co všechno vás v tomto díle čeká? Tady je lehké navnazení!

Martin Dejdar- The Weknd
13.03.

VIDEO: Dejdar ví, jak dostat porotce na svou stranu. Neuvěříte, co nabídl předsedovi Kohákovi!

Herec Martin Dejdar se ve třetím dílu Tváře předvedl jako extravagantní kanadský zpěvák The Weeknd. Pro Martina nebylo nacvičování vůbec snadné, a tak se rozhodl pojistit své body u poroty poněkud nekalým způsobem. Podívejte se, co nabídl Kohákovi!

1958894
aktualizováno 03.02.

MÁM TO! Ondřej Ruml prozradil recept, jak se to dělá, aby slavní zpěváci byli ztvárněni věrohodně!

Třetí řada fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas brzy odstartuje na obrazovkách televize Nova. Diváci už znají všech osm soutěžících, mezi kterými je i zpěvák Ondřej Ruml. Koho by chtěl představovat a proč se bojí tance?

Adam Mišík v Tvojí tváři
aktualizováno 07.11.

Adam Mišík se vrátí do show Tvoje tvář má známý hlas: Komu pomohl na pódiu?

Adam Mišík se objeví v nedělní show Tvoje tvář má známý hlas. V rámci představení Romana Vojtka jako Bee Gees bude Adam představovat jednoho z bratrů Gibbsových.