Tvoje tvář - 11. díl - 23
12.11.

Tajemství Tvojí tváře: Podvod, nebo kouzlo? Vojta D prozradil, jak probíhalo jeho převlékání na pódiu

„Ty ses měl narodit spíš jako holka!“ Podobné fráze posledních dvanáct týdnů slýchá Vojta Drahokoupil, kdykoliv přijde do show Tvoje tvář má známý hlas. Díky jeho jemným rysům a dokonalým proměnám v ženské zpěvačky vtípky na jeho osobu ještě zesílily!

Tvoje tvář má známý hlas - 8. díl - 20
23.10.

Připravuje ho Tvář o mužnost? Nevybouřený Jan Révai se přirovnal k životabudiči a afrodiziaku!

Podpatky, líčidla, pilník na nehty – věci, které jsou v posledních týdnech pro Honzu Révaie nepostradatelné. V soutěži Tvoje tvář má známý hlas ho čeká další ženská role. A to se na něm podepsalo...

Tvoje tvář Dalibor Gondík - 3
13.11.

PROZŘENÍ V TVÁŘI: V těle ženy se cítím tak dobře... Rozplýval se Dáda Gondík. Reakce manželky přišla hned

V jedenáctvém díle pořadu Tvoje tvář má známý hlas se Dalibor Gondík proměnil v popovou hvězdu osmdesátých let, Samanthu Fox. Jak se v těle zpěvačky cítil a proč jako žena děsí svou manželku? Dozvíte se v reportáži!

Tomáš Matonoha s reportérkou
aktualizováno 07.08.

MÁ PRO NĚ SLABOST? Tomáš Matonoha chce v Tvojí tváři předvádět jen korpulentní zpěvačky!

Herec a moderátor Tomáš Matonoha prozradil, koho by si v show Tvoje tvář rád vylosoval. Udivil hlavně odpovědí, proč se chce převlékat jedině za silnější dámy.

Milan Peroutka
20.07.

PŘISTIŽENI: Milan Peroutka v doprovodu krásné brunetky! Nová láska?

Talentovaný zpěvák, herec a lamač dívčích srdcí Milan Peroutka vyrazil na muzikál s pohledným doprovodem, mladou a usměvavou tmavovláskou, ke které se podezřele celou dobu tulil. O koho jde, že by nová přítelkyně na obzoru, nebo je mladý krasavec stále k mání?

Tvoje tvář má známý hlas: Ženy a muži
aktualizováno 13.05.

TAJNÉ INFORMACE z Tvojí tváře: Když se ženy mění v muže, prochází peklem! Tohle jste rozhodně nečekali

Co vše musí ženy podstoupit, aby se z nich staly věrohodní muži? A co dalšího vás čeká ve velkolepém finálovém večeru? To pro vás vyrazila zjistit reportérka Adriana Šoltésová!

Tvoje tvář má známý hlas: Hodnocení výkonů
06.05.

Není to jenom o zpěvu! Co vše musí podstoupit muži při proměnu v ženu? Roste to 4 měsíce

Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše - ale co když se musí žena proměnit v muže a muž v ženu? I tyto komplikace musí řešit soutěžící show Tvoje tvář má známý hlas. Jak jejich výkony hodnotí ti, kteří si sami proměnami prošli? To vyrazila zjistit reportérka Adriana Šoltésová.

Tvoje tvář má známý hlas: David Gránský jako JLO
24.11.

Budou mi chybět sukýnky a prsa! smutní David Gránský. A to není vše, co na sebe prozradil...

David Gránský ve finálovém díle Tvojí tváře vybojoval druhé místo. Jako děsivý zpěvák Marilyn Manson, který si s potěšením pěstuje pověst podivína, a to nejen kvůli svému stylu líčení a oblékání. Co s ním má David společného?