Tvoje tvář - 12. díl - Jednotlivá vystoupení - 4
22.11.

ANKETA napříč všemi řadami Tváře: Kdo ztvárnil popovou princeznu Christinu Aguileru nejlépe? HLASUJTE!

Pět sérií a hned šest soutěžících, kteří předvedli sexy popovou divu Christinu Aguileru. Kdo byl nejlepší? Anna Fialová, Markéta Procházková, Markéta Konvičková, Aneta Krejčíková, nebo Michaela Badinková? Podívejte se na videa a rozhodněte sami!

Anna Slováčková a Milan Peroutka
08.05.

CHYBÍ VÁM TVOJE TVÁŘ? Milan Peroutka a Anička Slováčková vám všechno vynahradí! Podívejte se

Hvězdy hudební show Tvoje tvář má známý hlas a Ordinace v růžové zahradě 2 Anička Slováčková a Milan Peroutka společně přichystali něco velkého, co potěší každého fanouška skvělé hudby a filmů. Na co se jejich příznivci mohou těšit?

Anna Julie Slováčková - 1
aktualizováno 18.04.

GRATULUJEME: Anička Slováčková vydává první singl! Odhalí v něm svou temnou stránku

Anna Slováčková už před účastí v show Tvoje tvář má známý hlas hrála v muzikálech a vystupovala se svým otcem Felixem Slováčkem, ale po Tváři jí práce ještě víc přibylo. Rozjela vlastní hudební projekt s názvem The Primes, se kterým se nyní chystají vydat nový singl i s videoklipem. Na co se v něm můžete těšit?

Anička Slováčková
aktualizováno 11.01.

50. LÉTA JSOU ZPĚT! Anna Slováčková uchvátila úplně každého. Mrkněte, jaký outfit si vzala na koncert!

Pamatujete si, jak rafinovaně svůdná dokázala být hvězda amerického muzikálu Pomáda Olivia Newton-John? Tak přesně tak dráždivě vypadala Anna Slováčková z Tvojí tváře na svém prvním vánočním koncertě. Podívejte se, jak jí to slušelo.

Anna Slováčková na masáži
aktualizováno 26.09.

HŘÍŠNÉ KŘIVKY pěvecké hvězdy: Svůdná Anna Slováčková nahá na masáži! FOTO

Krásná plavovlasá zpěvačka je poslední dobou v jednom kole. Finalistka druhé řady Tvojí tváře předvádí své pěvecké a herecké umění na prknech Hybernie a v nováckém seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. To vše ji extrémně vyčerpává, a proto se svěřila do rukou zkušené masérky. Podívejte se!

Anna Slováčková - 3
aktualizováno 11.08.

MALÁ A KRÁSNÁ NEZBEDA! Anička Slováčková se dělí o postel se dvěma vetřelci! Který je víc roztomilý?

Než se Filip, přítel krásné Anny Slováčkové, dostane do postele ke své lásce, dá mu to trochu práce. O místo totiž musí bojovat s tímto roztomilým kočičákem Alexem! A že v něm má těžkou konkurenci je jasná věc. Alexovým očičkám by podlehla každá žena. Tenhle nerovný boj má jasného vítěze.

Anna Slováčková
aktualizováno 03.08.

VIDEO: Kam chodí Anička Slováčková na party a co potom nesmí chybět v její kabelce? Budete se divit!

Herečka a zpěvačka Anna Slováčková má i přes léto plné ruce práce. Ale i přesto občas najde chvilku času na zábavu! Kam chodí tato talentovaná hvězda Tvojí tváře na party a bez čeho se na nich neobejde? To byste neuhodli.

Anička Slováčková na bobech - 5
01.08.

GALERIE: Anička Slováčková

GALERIE: Anička Slováčková

Anna Slováčková
aktualizováno 17.06.

ÚČASTNICE TVOJÍ TVÁŘE Anička Slováčková v rukou maséra: To je pohled pro bohy!

Krásná plavovlasá zpěvačka je poslední dobou v jednom kole. Finalistka druhé řady Tvojí tváře prozatím naposledy předvedla své hudební umění na galakoncertech Tvojí tváře v O2 areně. Poté se svěřila do rukou zkušeného maséra. Kdo by Annu takhle nechtěl hýčkat?

Tvoje tvář má známý hlas: Koncert
aktualizováno 24.05.

KONCERT TVOJÍ TVÁŘE: Potvrzena další jména! Blonďatá kráska, dívčí idol i ušatý vtipálek

Fanoušci si už brzy poprvé vychutnají naživo úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč třemi řadami hudební show Tvoje tvář má známý hlas. I vy můžete být u toho!

Ondřej Ruml
aktualizováno 04.04.

PROKLETÝ EMINEM: Jaké problémy postihly každého, kdo se v něj v Tvojí tváři proměnil?

Skoro to vypadá, že je Eminem v show Tvoje tvář má známý hlas prokletý. Aničku Slováčkovou i Ondřeje Rumla postihly v době, kdy jej ztvárňovali, závažné problémy! Co se jim stalo?

Tvoje tvář má známý hlas: Top momenty - 6. díl
aktualizováno 03.04.

TOP MOMENTY 6. DÍLU: Nehoda s mikrofonem, neoholená Martha Issová i povedený pád Konvičkové!

Šestý díl Tvojí tváře diváky opět neskutečně pobavil! Zatímco Markétu a Martina trochu potrápily rekvizity, Milanovi po dnešním dílu přibyly další fanynky! Připomeňte si i další TOP MOMENTY dnešního dílu!